Trylogia na telefony komórkowe i tablety

Trylogia na telefony komórkowe i tablety

Netflix jest znany jako najpopularniejsza platforma do strumieniowego przesyłania seriali i filmów na świecie. Choć nadal utrzymuje pierwszą pozycję, konkurencja ze strony innych platform jest coraz większa. To, w połączeniu z faktem, że Netflix od jakiegoś czasu traci subskrybentów, skłoniło firmę do poszukiwania innych sposobów na zdobycie większej liczby subskrybentów i zysków. Netflixa Od ponad roku jesteśmy zaangażowani w świat gier i w końcu możemy powiedzieć, że ma on tytuły jakościowe, bo teraz możemy Zagraj w grę GTA: The Trilogy Składa się z GTA 3, GTA: Vice City i GTA: San Andreas.

Ilekroć mówimy o Netfliksie, mamy na myśli zawartość seriali i filmów, ponieważ wszyscy go znają z tego powodu. Jednak kilka lat temu (2021 rok) firma ogłosiła, że ​​w ramach swojej usługi będzie oferować gry strumieniowe. Te gry miały być dostępne, przynajmniej początkowo, wyłącznie na telefony komórkowe i miały być grami wyłącznie podstawowymi. Tak naprawdę w 2022 roku zaczęto go robić Przetestuj swoją usługę gier mobilnych W krajach takich jak Polska.

GTA: The Trilogy pojawi się na platformie Netflix 14 grudnia na iOS i Androida

Nie zapowiadało się to zbyt pomyślnie i po kilku miesiącach Netflix zaczął wykupywać kilka studiów zajmujących się grami wideo. Najpierw nabyli Pracownia szkoły wieczorowej Śledzony przez Nadchodzące gry (twórcy gier mobilnych The Walking Dead i Stranger Things) i koniec Rozrywka polegająca na walce z bossem, twórcy Dungeon Boss. Pomimo tych ogromnych inwestycji w studia gier wideo okazało się, że dział gier wideo Netflix nie cieszył się zbyt dużą popularnością, ponieważ tylko jeden dział… 1% użytkowników grało w jej gry.

To się zmieni w przyszłości, ponieważ od tamtej pory Netflix stworzył pierwszą grę z potrójną oceną A (od dwóch dekad). 14 grudnia Abonenci będą mogli zagrać w trylogię Grand Theft Auto. Obejmuje to oba GTA3

, GTA: Vice City i GTA: San Andreas. Są to gry wydane w erze PS2 i Xboxa, które przez niektórych uważane są za najlepsze z całej serii.

Oprócz tytułów GTA na Netfliksie dostępny jest katalog około 80 gier

GTA3 Zacząłem 2001był pierwszym tytułem, jaki przyniósł Grafika 3D I zmienić franczyzę, która do tej pory oferowała wyłącznie gry 2D. GTA 3 stało się bazą i szkieletem do tworzenia kolejnych gier z serii, udoskonalając formułę. Tutaj musimy wspomnieć GTA Vice CityZacząłem 2002 Mimo że dzielił ich zaledwie rok, zapewnili wiele ulepszeń. W przeciwieństwie do GTA 3, które nie miało pliku Mapa na ekranie pauzy, po dodaniu Vice City, co czyni ją pierwszą grą zawierającą tę funkcję. Udoskonalono także grafikę i dodano więcej typów pojazdów Główna bohaterka została zagrana lepiej Dziękujemy również za dodanie komentarzy audio.

z GTA San Andreas Zacząłem 2004Mamy coś, co wielu uważa za najlepszą grę GTA, aż do pojawienia się GTA 5. Kiedy została wydana, była to pełny sukces, dając nam Scenariusze Bardziej różnorodne, bardziej zapadające w pamięć C.J. I historia jego zespołu gaj ulica. Netflix nie ogłosił, czy są to nowości, czy te same porty bezpośrednio na urządzenia mobilne, przy czym bardziej prawdopodobne jest to drugie. Trylogia GTA uzupełnia bibliotekę, która zawiera już około 80 dostępnych gier Departament Kontroli Wewnętrznej I Androidw który możemy zagrać Bezpłatnie, o ile mamy abonament Z Netflixa. Będą one dostępne o godz Aplikacja mobilna Netflixaw Apple App Store i Google Play.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *