Trzy filmy Netflix są oparte na prawdziwych wydarzeniach, które najbardziej przykuły uwagę subskrybentów – Publimetro Colombia

Netflix Jest to najbardziej zróżnicowana usługa przesyłania strumieniowego dla swoich abonentów. Istnieje ogromna liczba gatunków i podgatunków na każdy gust. A jednym z największych upodobań wielu ludzi, jeśli chodzi o oglądanie filmów, są te, które są oparte na prawdziwych historiach.

Dlatego oferujemy Ci Lista 3 filmów inspirowanych rzeczywistością, które trafiły na ekran, będąc jednym z ulubionych przez użytkowników serwisu. Tutaj powiemy ci, co to jest.

pragnienie we mnie

Aktorka i piosenkarka Kalina Jędrocic, której akcja rozgrywa się w Polsce w latach 60., jest u szczytu kariery, ale według oficjalnego streszczenia filmu niezadowolony oficer grozi zrujnowaniem wszystkiego.

Śmierć Stalina

Netflix mówi nam: „Rosyjski dyktator Józef Stalin nagle umiera, pozostawiając Związek Radziecki w rękach żądnego władzy, ale zdezorientowanego gabinetu”. Ten film ma świetną obsadę, składającą się z Steve Buscemi, Simon Russell Beale, Paddy Considine, Robert Friend, Jason Isaacs, Michael Palin, Andrea Riseborough i Jeffrey Tambor.

niemożliwe

Ten dramat, choć po raz pierwszy pokazany jakiś czas temu, nadal jest jednym z ulubionych użytkowników. Film jest kroniką chaosu, który dotknął rodzinę z powodu tsunami w 2004 roku u wybrzeży Azji Południowo-Wschodniej, i przedstawia wspaniałych aktorów, takich jak Naomi Watts i Ewan McGregorOprócz tego, że jest małą taśmą, która się uruchomiła Tom Holland do sławy

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.