TSE nie zaktualizowało jeszcze wyników głosowania w Salwadorze

TSE nie zaktualizowało jeszcze wyników głosowania w Salwadorze

Dziś wczesnym rankiem kanały telewizyjne, takie jak TeleCorporación Salvadoreña (TCS) 4 i Channel 10, opublikowały raporty wskazujące najnowszą aktualizację z godziny 22:37 w niedzielę 4 lutego.

Jednak dziś o świcie portal Tokijskiej Giełdy nie podał nowych raportów ze wstępnej kontroli wyborów prezydenckich i legislacyjnych w ostatnią niedzielę, 4 lutego.

Najnowsza aktualizacja witryny wykazała, że ​​31,49% przetworzonych rekordów dotyczyło wyborów prezydenckich, a tylko 0,93% dotyczyło wyborów do organów legislacyjnych, ale Partia Nowych Idei faktycznie świętowała swoje zwycięstwo wyborcze.

Awarie w transmisji danych skłoniły Naczelny Trybunał Wyborczy do wydania po posiedzeniu nadzwyczajnym memorandum, w którym nakazał komisjom przyjęć głosy sporządzanie „ręcznych” zapisów na potrzeby wstępnej kontroli wyborów prezydenckich oraz przez delegacje do legislatury.

Jak poinformowała Administracja Wyborcza w komunikacie na jej koncie na Giełdzie Papierów Wartościowych w Tokio, o czym poinformowała Prokuratura Wyborcza.

Nadal działają punkty głosowania, takie jak ten przy Olympic Avenue w stolicy, gdzie głosował prezydent Nayib Bukele, i który według władz zakończy działalność w poniedziałek w południe, kiedy ta centralna droga zostanie otwarta dla ruchu kołowego. . .

pamięć/funty

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *