ttvnews uruchamia swoją dedykowaną przestrzeń dla świata podcastów

tvnews Zapowiedź premiery Na żądanie, jego pierwszy oryginalny podcast, który pozwoli mu poznać branżę rozrywkową poprzez wywiady, historie, analizy, anegdoty, ciekawe fakty i nie tylko.

. miejsce na podcast tvnewsDedykowany najszybciej rozwijającemu się formatowi konsumenckiemu na świecie, zapewni spojrzenie na branżę rozrywkową za kulisami z wywiadami, historiami, anegdotami, analizami, interesującymi danymi i wieloma innymi historiami do opowiedzenia.

W tym kontekście przedstawiamy pierwszy odcinek naszej pierwszej sesji: Na żądanie.

Bądź na bieżąco z nowościami i śledź nas za pośrednictwem naszych postów tvnewsoraz Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, Soundcloud, Breaker, Overcast, Youtube o la plataforma de tu preferencia.

Dale Play!

spotify

youtube

Dlaczego broszury?

Treści audio na żądanie pozwalają nam stworzyć osobistą i bliską relację z naszymi odbiorcami, towarzysząc im przez cały dzień i dostosowując się do każdej aktywności, która ma miejsce w ciągu dnia. Formularz można usłyszeć, kiedy i gdzie subskrybenci tvnews Oni tego chcą.

Dzięki czystej sile narracyjnej podcasty pozwalają bardziej niż jakikolwiek inny format „zamieszkać” skórę tych, którzy występują w historii. Ten potężny wpływ wzmacnia publiczność. Ta bliskość, to połączenie, ta empatia, jaką generują formaty audio, pozwala nam budować podstawową wartość publiczności: zaufanie.

Dlaczego TTVNEWS?

Z dwudziestoletnim doświadczeniem w branży rozrywkowej, tvnews Został uznany za jeden z najczęściej odwiedzanych mediów na poziomie międzynarodowym poprzez festiwale, targi i konferencje. Nasza grupa reklamodawców składa się z najważniejszych grup w świecie rozrywki, w tym Disney, HBO, Amazon, Movistar, Mediapro, Viacom, NBC Universal, BBC i wielu innych, które zapewniają nam dostęp premium do ich puli talentów i reklamy. Jest uruchamiany w dowolnym miejscu na świecie i nie ma sobie równych w żadnym innym medium.

Nasze treści podróżują po całym świecie, przekazując informacje, które są ważne dla branży rozrywkowej poprzez słowo pisane, wideo, obraz, a teraz także dźwięk.

Dowiedz się w tej sekcji wszystkie nowości, które opublikujemy.

Posłuchaj pierwszego podcastu na żądanie, nowego kursu prowadzonego przez Miguela Angela Dobrića.

Na żądanie

przedstawiamy ci Na żądanie, podcast prowadzony przez Miguela Angela Dobrić W świecie rozrywki i świetnych treści Na żądanie, poprzez wywiady z kluczowymi postaciami w sektorze i danymi będącymi przedmiotem zainteresowania. Dzięki wywiadom i mało znanym wypowiedziom dowiemy się więcej o związkach między grami wideo a przemysłem muzycznym, a także między platformami OTT i innowacjami kryjącymi się za każdym nowym wydaniem. Nie przegap tego nowego kursu i sprawdź całą zawartość dostępną na naszej platformie.

Odcinek 1: SVOD I GRY WIDEO

Gry wideo to najszybciej rozwijający się sektor pomarańczowej gospodarki na świecie. Od sierpnia Netflix Polska oferuje swoim użytkownikom dwie gry mobilne. W 2022 roku pojawienie się gier na Netflix będzie miało zasięg globalny. Jakie realne możliwości mają platformy SVOD na kontynencie gier wideo? Co powinien wziąć pod uwagę producent dla kogoś, kto chce zaadaptować grę wideo do serialu lub filmu fabularnego? Jakich elementów infrastruktury brakuje w platformie wideo na żądanie, aby móc dostarczać gry wideo? Jakie możliwości mogą uzyskać programiści z Ameryki Łacińskiej? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w pierwszym odcinku Na żądanie.

Na żądanie Jest dostarczany i produkowany przez Miguela Angela Dobrića. Referencje dla tego pierwszego odcinka pochodzą z Teresa de la Hera: Erasmus University Rotterdam, wiceprezes ds. gier cyfrowych w ECREA; Gustavo Santaulala, producent muzyczny i zdobywca Oscara; Michaela Mantegna, „prawnik” i badacz; Women In Game Argentina, CETyS, Berkman Klein Center, Joaquín Maquis, Espacio de RRII e Interdisciplina, badaczka w UDELAR i Maureen Berho, prezes Niebla Games.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *