Tv-3 wprowadza nowe programy z muzyką, jedzeniem i seksem jako składnikami

TV-3 ugotował na sezon 2021-2022 grill, którego menu zawiera udane sprawdzone i sprawdzone dania, ale także dodał kilka ciekawych nowych dań. I zaprezentował go dziś rano ze swoimi bohaterami, którzy bezpośrednio i bezpośrednio przygotowują niektóre przepisy, które opracowali z mniejszym lub większym sukcesem. Muzyka, jedzenie i seks to tylko niektóre ze składników tych nowych propozycji, między innymi seria; dwa programy zabawa; z Bogate w informacje: jeden z odpowiednie odżywianie i kolejny o seks i a ‘rzeczywistośćZ bohaterami dwóch pokoleń naprzeciw siebie.

Na początek seria „Prime Times”. “Ostatnia noc karaoke Komedia z muzyką w roli głównej Roser Tapias, Alex Maroney, Elizabeth Casanovas, Paula Malia i Joan Dausa, wśród około czterdziestu aktorów. Po tym następuje kolejny program muzyczny, ‘Nagrywanie dźwięku, co prowadzi do manipulacji słowami z nazwiskiem prezentera, Jordi Labanda (“ex-polski”) A teraz gospodarz „OT‘), Oraz z piosenkami, które zaprezentują artyści, nowe talenty i twarze ugotowane w stylu karaoke.

Powiązane wiadomości

Środa , Anna Szymon To było, od zeszłego tygodnia, przed nową „rzeczywistością” „Wynajem od pierwszego wejrzenia”Pokazuje współistnienie młodych ludzi z problemami z rozpoznawaniem ludzi i osób starszych, rodzaj społecznego doświadczenia, które widz może śledzić z bliska. Podobnie serial wkracza w świat seksu z punkt d, serial, który opowiada o wszystkim, co związane z seksem: mity, stereotypy, tabu… z feministyczną i wrażliwością LGTBIQ+.

Czwartkowy wieczór będzie specjalną „późną nocą” odpowiedzialną za Oriol BarinoGdzie fantazja i rzeczywistość mieszają się. zatrudnienie „Fałszywy wieczórPrezenter przeprowadzi wywiady ze swoimi gośćmi, podczas których ukaże mu się nigdy wcześniej nie widziana twarz znanych twarzy. Niedzielny wieczór spędzimy na omówieniu zdrowych nawyków “Zaczynam w poniedziałek”, przestrzeń informacyjna Marta Verges Opowie o jedzeniu. Uzupełniają menu, tradycyjne dania, które nigdy nie zawodzą „Obcy”, „Gra karciana”, „Wszystko się rusza”, „Polska” I “pytania i odpowiedzi”, Między innymi.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *