TV3 ujawnia słynnego gospodarza telewizyjnego „Telenotícies” ukrytego za tą maską

Czwartki w TV3 skupiają się na humorze. W następstwie Polska Nieudana zmiana na dzień APM Nowy program komiksowy o nazwie świętować. Spada z grilla W samochodzie. Dobra wola i dużo wstydu. Sceny pojawiają się nasycone o godzinie 12:30, a korzyść maleje: Polska 18,4%, APM 12,9% i świętować 6,5%. Program Guillema Albà z Vilanova to próba zrobienia czegoś innego, ale w dużym, drogim i przesadnym formacie. Piosenkarka masek, Tradycja jest krótka.

Czwartkowa publiczność tv3

Świętujemy tv3

Celebrem, czwartki w TV3

Gość, Zdjęcie Leticia DoleraMusiał zgadnąć, kto ukrywa się pod policyjną maską pełną gumowych kurczaków. Koreański super show na Antenie 3 nie ma nic wspólnego z celebrytami, maskami, gośćmi i grupami tanecznymi. Katalońska wersja Piosenkarka masek Ma przynajmniej to błogosławieństwo, że próbuje dowiedzieć się, co jest z domu Słynny kataloński Chowa się za przebraniem. I to dobrze: nie można było zgadnąć:

Jak popularne jest to w:

Thomas Patania TV3 świętuje to

Tajemnicze gwiazdy, TV3

Rozwiązanie:

Thomas Patania TV3

Thomas Molina, TV3

Thomas Molina! Meteorologiczny Wieczór TN Jest wycelowany w wyrzutnię. Nie ma już programu TV3 do wydania. Zawsze przyjazny i chętny do działania, jest gwiazdą serialu. Był dobrze ukryty, ale można wywnioskować, że to będzie on. Trudno sobie wyobrazić Ricarda Austrella w tej roli. To było 10 minut rozgrywki, które niestety dla TV3 nie zwróciły uwagi widzów. Potrzebny jest większy budżet i nie ma budżetu.

Zdjęcie WhatsApp 2021 05 07 o godzinie 00.20.32

Thomas Molina, Instagram

Molina opublikował na Instagramie ”Kim jest ten gość „. On zawsze jest. świętować Jednak niech seria wypróbuje nowe formaty Wspaniałe oferty rozrywkowe Idą w inny sposób Twoja twarz wygląda znajomo, masz talent, OT.… wszystkie są bardzo drogie i doskonałe technicznie. Poszerza publiczność (i jest tańsze) W samochodzieA Eloi Vila i VIP-y wyjaśniają intymne relacje.

Czy ten artykuł był dla Ciebie przydatny? Aby nadal uzyskiwać zaangażowane, odważne i twarde informacje, potrzebujemy Twojego wsparcia. Nasza niezależność zależy również od Ciebie.


Zapisz się do ElNacional.cat

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *