TVBET podpisuje umowę z marką PZBuk dla Grupy ComeOn

Plik

Klient PZBuk, Międzynarodowy Dom Zakładów Grupa ComeOn, Mogą obstawiać trzy wybrane przez siebie gry TVBET: Gra w pokeraI 21Bet s Wojna żywiołów. Loterie TVBET, gry karciane i tryktrakowe są transmitowane 24 godziny na dobę ze studia w Polsce i posiadają certyfikat GLI.

Juergen ReuterPrezes ComeOn Group powiedział: „Cieszymy się, że TVBET jest zaufanym partnerem, który zapewnia rozrywkę na żywo przez PZBuk dla ogromnej bazy graczy w Polsce. Skupiamy się na doświadczonych graczach i innowacjach produktowych i jesteśmy przekonani, że partnerstwo z TVBET pomóż nam i umocnij naszą pozycję na polskim rynku. ”.

Peter KorposenkoPrezes TVBET dodał: “Cieszymy się, że możemy współpracować z polskim bukmacherem w celu wzmocnienia naszej pozycji w regionie. Naszą wizją jest dostarczanie wysokiej jakości treści i usług, dlatego oczekujemy wielu lat owocnej współpracy.”

PZBuk oferuje swoim użytkownikom możliwość obstawiania sportów takich jak piłka nożna, koszykówka, tenis, boks, hokej i wiele innych.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *