Twórcy serialu Netfliksa 1899 wydali oświadczenie, które zaskoczyło fanów

Seria Netflix, 1899, osiągnęła najwyższe miejsca na platformie streamingowej – Kredyty: Netflix

Premiera serialu 1899 To był niesamowity sukces na platformie dla Netflixa W listopadzie tego roku. Szybko zajął pierwsze miejsce w najlepsza 10 Jedna z najchętniej oglądanych anglojęzycznych produkcji na platformie w Argentynie. Po dobrych opiniach, Jego twórcy potwierdzili, że będzie drugi sezon A jego fani byli zachwyceni tymi wypowiedziami.

Dokument Netflix o Ghislaine Maxwell, byłej partnerce Jeffreya Epsteina, która wywołuje oburzenie

Widget audiowizualny z udziałem Andreas Beechmann, Emily Beecham, Aneurin Barnard, wśród innych aktorów, zajął centralne miejsce na ekranach 17 listopada, w dniu premiery. Dzięki temu zdjęcia z pierwszego sezonu szybko zdobyły sympatię użytkowników Ciekawa historia kręcąca się wokół statku.

W swojej podróży przez rozległy i zdradziecki Atlantyk, Pasażerowie korzystający z protokołu Kerberos stają przed największą zagadką, z jaką kiedykolwiek mieli do czynienia. Witamy w 1899Intensywna i wciągająca seria kreacji ciemny. Pasażerowie statku płynącego do Nowego Świata marzą o lepszej przyszłości. Ale kiedy znajdują kolejną uciekającą łódź, pogrążają się w koszmarze.„, Wyświetla podsumowanie.

Na początku fabuły wyobraża się, jak do tego czasu europejski statek płynie przez morze w kierunku Nowego Jorku Pasażerowie otrzymują wiadomość, która zmienia kurs wszystkich I że ma to związek z łodzią, którą widzieli na oceanie. Sześć godzin temu dostaliśmy wiadomość., wspomnij postać, która gra kapitana. dodany: „Uważamy, że pochodzi od Prometeusza”.

– Myślisz, że pasażerowie wciąż żyją?– zapytał jeden z bohaterów, a załoga, wiedząc, że statek zatonął dawno temu, zaczęła się niepokoić. Z tego powodu kapitan podjął decyzję o zatrzymaniu się w celu zbadania wraku statku. w środku, Znaleziono obiekt w kształcie piramidy Stopniowo pojawiają się obawy.

Osiem rozdziałów tajemnicy: hipnotyzujący serial, który przykuł uwagę wszystkich w serwisie Netflix

Nie była to jednak jedyna rzecz, jaka spotkała załogę. W całej historii więcej Uosobione trójkąty W różnych częściach tajemnice ujawniają się, gdy dokonują kolejnej serii objawień.

Zaniepokojenie następującą fabułą opowieści

Pierwsza partia pokazała już swoją ciągłość I najwyraźniej lokacje, w których toczyć się będzie akcja drugiej części powieści, będą bardzo różnić się od tych pokazanych wcześniej. Teraz ich twórcy Barana Bo Udara s Jantje Frieseza które odpowiadali ciemny s elita, Udzielił wywiadu mediom Reporter z Hollywood Podali szczegóły tego, co miało nadejść.

Sezon 1899, serial Netflix

Sezon 1899, serial Netflix — Kredyty: Netflix

Mamy już pomysły na drugi i trzeci sezon 1899″i – ogłosił Udar. „Zawsze lubimy mieć zakończenie, zanim zaczniemy. Chcemy wiedzieć, dokąd zmierzamy. Posuwamy się naprzód z historią i chcemy wiedzieć, jak zostanie ona ostatecznie rozwiązana. może się zmienić i przenieść się w inne miejsce”.

„To, co ciągle robimy, to manipulowanie oczekiwaniami. Czytasz kod, oczekujesz czegoś i czujesz się w nim bezpiecznie. Myślisz, że trafiłeś w klawisz. Przekraczamy te oczekiwania i mamy nadzieję, że udzielimy satysfakcjonującej odpowiedzi. Przynajmniej pod koniec sezonu 3, ale mam nadzieję, że wcześniej w sezonie 1”.

Niesamowita historia studenta, który pozwał słynną markę napojów bezalkoholowych, aby wygrać plecak odrzutowy

W tej samej żyle, Zadbali o to, aby zawsze starali się być lojalni wobec głównej publiczności, czyli tych, którzy uwielbiają rozwiązywać zagadki. „Są bardzo dobrzy w łączeniu elementów. Chcemy, aby było to dla nich wspaniałe doświadczenie i nie było zbyt łatwe. Jeśli jesteś w tej grupie mistrzowskiej i ją rozwiązujesz, powinieneś być z siebie bardzo dumny, to niesamowite przeżycie” – podsumowali.

po uwagach, Fani wyrazili swoje zdanie w Świergot I zrobili setki komentarzy na ten temat: „nastrój. Już czekam na drugi sezon 1899; „Już nie mogę się doczekać tego, co ma nadejść, muszę wiedzieć, co stało się ze statkiem” – to niektóre wskazówki.

Historia odniosła sukces na platformie

Historia była hitem na platformie – Kredyty: Netflix

Wszystkie 8 odcinków 1899 Dostępne na Netfliksie Pozostali aktorzy, którzy wystąpią w tej historii, to Miguel Bernardo, Maciej Musial, Lukas Lingard Toncin, Rosalie Craig, Clara Rosager, Maria Ehrwalter, Jan Gael, Mathilde Olivier, José Pimentau, Isabella Wei, Gabby Wong, Jonas Bloquet, Flynn Edwards, Alexander Willum i Anton Lesser. Warto zauważyć, że od tego czasu wszyscy mówią w swoim ojczystym języku Jest to seria wielojęzyczna.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.