Uciekł z samochodem i wszedł na jego podwórko, a policjant zdjął maskę

Kilka godzin później sprzedawał napoje i został złapany na gorącym uczynku, ale rozpoznany uciekł z pełną prędkością w swoim samochodzie. W czasie prześladowań uderzył w telefon komórkowy i po dotarciu do jego domu policjant chciał uniemożliwić mu wejście na podwórze, ale nie przerwał swojej kariery i „wepchnął” umundurowanego mężczyznę pod kaptur.

Pościg godny filmu akcji miał miejsce wczoraj we wczesnych godzinach porannych, kiedy pracownicy 3. Departamentu Policji w pobliżu Kanady i Stanów Zjednoczonych ostrzegli, że około godziny 0:30 na pokładzie zwojów VW Virtus znajduje się mężczyzna. AD169DJ dostarczał produkty pod wskazany adres, ale wśród sprzedawanych produktów znajdowały się napoje alkoholowe poza dozwolonymi godzinami.

Według policyjnego raportu, gdy chcieli dowiedzieć się, kim był 22-latek Marcelo Horacio Alvarado, stał się agresywny i napotkał umundurowanego mężczyznę, powodując lekkie obrażenia lewego palca, po czym rzucił produkty, które zamierzał sprzedać i uciekł.

Tak rozpoczął się pościg na Canada Street, w środku którego młody mężczyzna uderzył w policyjną komórkę, uszkadzając prawy przedni zderzak, omijając Bolland Street, Avenue de la Prinsa, aż dotarł do adresu na ulicy. Larroda w 2500.

W środku tej sytuacji zastępca komisarza Diego Viblanca, drugi komendant trzeciego komisariatu, który odwiedzał Polskę i Larouda, szybko rzucił się na miejsce zdarzenia, ponieważ znali zbiega, i przybył jeszcze zanim młody człowiek dotarł do domu.

Gdy tylko kierowca przyjechał, podniósł drzwi, aby otworzyć bramę od wewnątrz, aż zastępca komisarza zdecydował się skonfrontować samochód, aby uniemożliwić mu wjazd na plac i dał młodemu mężczyźnie sygnał zatrzymania, ale zignorował przyspieszenie i tak szybko gdy brama została otwarta – policyjna opowieść kontynuuje – zaczął płacić pieniądze, przetaczając się na jedną stronę i zderzając się z bramą, po czym odwrócił ją i ponownie zaatakował mężczyznę w mundurze, który pozostał na kapturze i nacisnął lewą stronę okrążenie. Ruszył dalej, pozostawiając policjanta zawieszonego między samochodem a ścianą, aż upadł na ziemię i wykonał manewry, aby uniknąć przejechania.

Mimo to zastępca komisarza rozpoczął walkę o próbę aresztowania młodego człowieka, ale w tym momencie ojciec osoby o nazwisku Gabriel Nicolas Alvarado Silva, lat 54, który również próbował uniknąć aresztowania, sprawił, że oboje synowie tak jak jego ojciec skończą. aresztowania na podstawie zarzutów Nieposłuszeństwo, atak i opór wobec władzy, w zasadzie.

Jeśli chodzi o młodego mężczyznę, wydano zaświadczenia o naruszeniu prawa za ucieczkę, przekraczanie czerwonych świateł, wykonywanie niebezpiecznych manewrów i sprzedaż napojów alkoholowych poza dozwolonymi godzinami, a samochód został porwany.

Na miejsce wypadku wkrótce przybyli funkcjonariusze kryminalni, którzy wykonali zdjęcia na miejscu zdarzenia i skonfiskowali pudełko wina, sok, pięć paczek czekoladek, jeden cukierek czekoladowy, dwa alfajores i białą torbę.

– Reklama –You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *