Uczestnik, który chciał wyjść z domu, po rozmowie ze starszym bratem uspokoił sięW miarę upływu tygodni w Domu Wielkiego Brata robi się coraz bardziej napięta, a gracze załamują się nerwowo.


Alpha, uczestnik Big Brother 2022, podjął kluczową decyzję Po tym, jak wdał się w bójkę z Alexis i innymi uczestnikami po tym, jak zrobili mu kilka psikusów. Znam szczegóły.

Chciał wyjść z domu i po rozmowie z Wielkim Bratem uspokoił się

Wydarzenie miało miejsce, gdy Alpha chciał wyjaśnić, że drzwi do jadalni w domu miały automatyczny regulator po zamknięciu, a Królik zwrócił uwagę, że zdecydowanie się mylił.

„Jeśli jest źle zorganizowany, musisz go powoli zamykać”, powiedział Cordovan obywatelowi. „Osoba w pokoju to ma, a ty zamykasz to jak koń trojański. Czy on ma samozamykacz do drzwi wewnętrznych? Przestań wymyślać”. od tygrysa

Tam w kuchni, Alpha powiedział, że jego „jądra są pełne” i że chce iść do domu. Cutie wyjaśniła, że ​​to był żart i nie brał tego do siebie, a kiedy chciała powiedzieć swojemu chłopakowi, żeby zbliżył się do Waltera, podwoił zakład. Alexis zapytała: „Co? Czy dziewczyna zwariowała?”

„Co chcesz, żebym mu powiedział? On ma 60 lat i nie obchodzi cię, kiedy robisz to 24 godziny na dobę. Nieważne, że nie może nic powiedzieć. Grasz dorosłego i że nie jesteś od niczego zależny, a na końcu jesteś pietruszką ”- królik zastrzelił Alfę.

Chciał wyjść z domu i po rozmowie z Wielkim Bratem uspokoił się

gra

Chciał wyjść z domu i po rozmowie z Wielkim Bratem uspokoił się


Nie przegap niczego

Otrzymuj najnowsze wiadomości z Big Brother i nie tylko!

Zawieszenie

Może Cię to zainteresować

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *