UFC 275 na ESPN KNOCKOUT, a stawką są dwa tytuły na STAR+

Mistrzowie Glover Teixeira i Valentina Shevchenko postawią pasy w sobotę 11 czerwca na gali UFC 275 na gali ESPN KNOCKOUT z Singapore Indoor Stadium w Singapurze, odpowiednio z Jerrym Prochaską i Tilą Santos. Andres Bermúdez, Yvette Hernandez i Gaston Tonga Reno będą na Ciebie czekać na niezapomniany dzień w Oktagonie

————————————————— #UFCxStarPlus —————- #ESPNKnockOut ———————————————— #ESPNKnockOut —————— —————————

Sobota 11 z Czerwiec // w On żyje

Przedstawienia
18:30 CHE gwiazda +
19:30 URU 18:30 BOL / PAR / VEN 17:30 COL / ECU / PER gwiazda + i ESPN4
* * *
doskonały
// Tylko Dla subskrybentów Star + .
23:00 URU 22:00 BOL / CHI / PAR / VEN 21:00 COL / ECU / PER

Przymierze Glover Teixeira W prawie kompletnym wydziale w niebezpieczeństwie w sobotę 11 czerwca w UFC 275 W Singapurze, gdy spotykasz Jerry ProchaskaPodczas gdy Walentyna Szewczenkomistrz wagi muszej, wyjdzie jako faworyt Tila Santos W walce o podwójny tytuł, która zaprezentuje United Fighting Championship poprzez TECHNOLOGIA ESPN KNOCOUT.

Tablica ogłoszeń będzie miała jeszcze jedną akcję specjalną, czyli zmierzą się z nimi Chang Willi s Joanna Jędrzejczyk W klasie minimalnej z całkowitą gwarancją pracy. Również, Roger Pontoren s Jacques Della Maddalena będziesz honorować głowa manela s Ramadan Amief odpowiednio w masie muchowej i środkowej. Na tablicy ogłoszeń będzie w sumie 12 starć spamowych.

Wszyscy są zaproszeni!


Karta walki UFC 275 w sobotę 11 czerwca

Przedstawienia
// On żyje
18:30 CHE gwiazda +
19:30 URU 18:30 BOL / PAR / VEN 17:30 COL / ECU / PER gwiazda + i ESPN4

Brendan Allen (USA) vs. Jakub Malcon (Australia)

Seungwoo Choi (Korea Południowa) vs. Josh Colebao Australia

Maheshati Hyasir (Chiny) kontra Steve Garcia (USA)

Andre Filho (Portugalia) kontra Jake Matthews (Australia)

————————————– #UFCxStarPlus —————————————–

doskonały // tylko bezpośrednio Dla subskrybentów Star + .
23:00 URU 22:00 BOL / CHI / PAR / VEN 21:00 COL / ECU / PER

Glover Teixeira (Brazylia) kontra Jiri Prochaska (Czechy)

Valentina Shevchenko (Kirgistan/Peru) vs. Tila Santos (Brazylia)

Zhang Weili (Chiny) kontra Joanna Jęrzęczyk (Polska)

Rogerio Pontorín (Brazylia) kontra Przylądek Manel (Portugalia / Angola)

Jack Della Maddalena (Australia) kontra Ramzan Amajew (Rosja)

TECHNOLOGIA ESPN KNOCOUT: Najlepsza seria bijatyk w Ameryce Łacińskiej, część, w której jest ESPN Podziel się swoją pasją z kochankami boks i MMA. Tydzień po tygodniu, prezentacja najlepszych na świecie kart bokserskich na żywo i najważniejszych wydarzeń ze świata mieszanych sztuk walki.

Cotygodniowy program jest nadawany w całej Ameryce Łacińskiej z wywiadami, analizami, ekskluzywnymi materiałami, zapowiedziami i wieloma innymi pod czujnym okiem. ESPN i uznani specjaliści.

W rozmowie w sieciach społecznościowych wyróżniono ESPNKnockOut ze względu na swoją ekskluzywną zawartość oraz za pokazywanie cotygodniowych wiadomości o bojownikach.

——————————————––


O Gwiazdce +

Gwiazdka + to usługa pływ Jest to ogólna rozrywka i sport, która została uruchomiona 31 sierpnia 2021 r. w Ameryce Łacińskiej i jest komplementarna, ale niezależna od usługi Disney+ w tym regionie. W serwisie odbywają się ekskluzywne premiery seriali i filmów rozrywkowych ze studia The Walt Disney Company, w tym Disney Television Studios, FX, 20th Century Studios, Star Original Productions, National Geographic Original Productions i nie tylko. Oprócz usługi transmisji sportowych na żywo ESPN, najbardziej szanowana i ceniona marka regionu dla fanów sportu. Od dramatów przez komedie (w tym wszystkie sezony The Simpsons) po thrillery dla dorosłych, Star+ oferuje również ekskluzywne, oryginalne programy marki Star dla ogólnej rozrywki, a także szereg oryginalnych produkcji regionalnych z Ameryki Łacińskiej.
odwiedzony www.starplus.pl Dowiedz się więcej o Usłudze i Combo+, konkurencyjnej, wieczystej ofercie komercyjnej, która umożliwia subskrypcję niezależnych od siebie platform Star+ i Disney+, za jedną atrakcyjną cenę, która zapewnia dostęp do najszerszej oferty w zakresie strumieniowania z rozrywką dla wszystkich grup wiekowych.

——————-
Przekazano informacje dotyczące Boliwii, Chile, Kolumbii, Ekwadoru, Paragwaju, Peru, Urugwaju i Wenezueli.

Kontakt z mediami
Waltera Neapolu, [email protected]
Twitter: @guiaESPN

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.