Ulubiony utwór Hansa Zimmera o Batmanie nie był tym, czego się spodziewałeś

Hans Zimmer ujawnił swoją ulubioną partyturę Ordynans, odnosząc się do niej jako „Najfajniejszy kawałek Batmana” Słyszałem o nim wcześniej, a on… trabajo de Elliot Goldenthal i Batman Forever y Batman & Robin.

W rozmowie z IGN, wielokrotnie nagradzanym kompozytorem, który wcześniej: Pracował nad dziesiątkami wspaniałych Historia Christophera Nolana Mroczny rycerz odzwierciedla ewolucję jego kariery i doświadczenia, jakie miał z innymi mistrzami muzyki na przestrzeni lat. W tym ci, którzy brali udział w filmach o Batmanie, jako Danny Elfman i Michael Giacchino.

Zimmer o tym mówił Co sprawia, że ​​Batman OST? Jest dobry w wymyślaniu różnych dźwięków dla każdej kompozycji. I zrobił to, zanim zdecydował, że Elliot Goldental również działał „Najlepsza ścieżka dźwiękowa Batmana w historii”.. Zimmer powiedział, że został zaproszony do Polski, aby zagrać na scenie koncertowej Elliota (2018), aby zagrać Incepcję, Miejsce, w którym Goldenthal zaprezentuje swoją muzyczną grupę superbohaterów.

„To był najszczęśliwszy moment w moim życiu, Zobacz, jak jego kunszt, pomysłowość, czysta śmiałość w pisaniu, a wyobraźnia całkowicie go przytłoczyła Z moim małym klipsem od samego początku. I to był najbardziej niesamowity kawałek o Batmanie, jaki kiedykolwiek słyszałem”.Zimmer powiedział o muzyce Goldenthala. To było niesamowite. To było niesamowite i wszyscy o tym wiedzą”..

„Naprawdę fajnie jest powiedzieć, że ktoś zrobił coś, co niesamowicie znasz i Zrobił znacznie lepszą robotę niż tyI możesz czuć się zainspirowany i zachwycony.”Dodano Zimmera. Przyznanie się do tego pomogło mu to zrozumieć Może mogę “poucz się trochę” I “Pracuj trochę więcej”.

Goldenthal Zastąpił Danny’ego Elfmana przy komponowaniu muzyki Z Batman Forever w 1995 roku, a następnie z reżyserem Joelem Schumacherem, aby skomponować muzykę do Batman & Robin w 1997 roku, Pokazuje zabawny i niepowtarzalny styl.

Wybierz profil Zimmer Ścieżka dźwiękowa do The Fan Tony’ego Scotta jako jedno z jego najmniej cenionych dzieł, przyznać „Nikt nie poszedł zobaczyć” Film został wydany w 1996 roku. „Może to nie był najlepszy film na świecie”., Powiedziała. „Ale myślę, że to jest… Bardzo dobra ścieżka dźwiękowa, bardzo odważna, więc absolutnie ją uwielbiam. A nie dla tych, którzy cierpią z powodu serca”..

bardzo Wyróżnij Hannibala Ridleya Scotta jako kolejny film z niedocenioną ścieżką dźwiękową. „Myślę, że napisałem na nim moją najlepszą piosenkę miłosną, ponieważ zawsze czułem się jak Hannibal Lecter Nie miałby powodu do życia, gdyby nie jego obsesja na punkcie Clarice Starlingnawzajem “.Ma to wyjaśnić.

Z drugiej strony uznany kompozytor Michael Giacchino komponuje muzykę do Batmana (Reżyseria Matt Reeves), która będzie miała premierę 4 marca 2022. Niedawno udostępnił klip orkiestry wykonującej część ścieżki dźwiękowej, która: Pasuje do tonu wizualnego i atmosfery pierwszego zwiastuna Od tego restartu, z gotyckim, seksownym i seksownym dźwiękiem.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *