Unia Europejska wyemituje w czerwcu 800 miliardów dolarów długu z pakietu naprawczego

Komisja Europejska będzie mogła rozpocząć emisję długu w czerwcu, z którego sfinansuje fundusz naprawczy w wysokości 800 mld euro.
EP

Plik Komisja Europejska W czerwcu będzie mógł rozpocząć emisję długu, który sfinansuje Fundusz umorzenia w wysokości 800 miliardów euro Z kim chcesz promować Gospodarka wspólnotowa Poprzez reformy i inwestycje, które zaprojektował Państwa członkowskie W swoich planach krajowych.

Zostało to potwierdzone na portalu społecznościowym Twitter, Dyrektor Generalny Budżetu Wykonawczego Społeczeństwa, Geert Jan Copman, Po czym 27 krajów bloku ratyfikowało rezolucję w sprawie środków prywatnych dla Unii Europejskiej, czyli rozporządzenie zezwalające Brukseli na wejście na rynki długu.

„Emisje odzysku mogą rozpocząć się teraz w czerwcu”, Ogłosili termin rozpoczęcia w czerwcu. Gdyby proces zakończył się od wtorku, Komisja Europejska musiałaby zaczekać do lipca z rozpoczęciem emisji obligacji.

Parlamenty Austria i Polska Zatwierdziła fundusz naprawczy w zeszłym tygodniu, ale szereg środków pozostaje w toku, w tym Oficjalne podpisy głów państw czterech państw członkowskich i oficjalny kontakt Że proces zakończył pięć stolic.

Po zakończeniu tej procedury Bruksela może rozpocząć emisję obligacji międzynarodowych w czerwcuLub, chociaż większość funduszy zostanie pozyskana od września. Celem jest dokonanie pierwszych płatności w lipcu na rzecz państw członkowskich, których plany zostały już najpierw zatwierdzone przez Brukselę, a później przez pozostałych partnerów. Zaliczka, którą Hiszpania zatwierdzi, pod warunkiem że rządowy plan naprawy zostanie zatwierdzony przez Brukselę, a pozostała kwota kapitału wyniesie maksymalnie 9 000 milionów euro.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *