Uruchom go, zbliżam się

Baner promocyjny SkyShowtime. (Źródło: SkyShowtime)

SkyShowtime będzie nową usługą streamingową wynikającą z umowy pomiędzy Comcast i Paramount Global na rynku międzynarodowym

Comcast s Najważniejszy globalnyten ostatni przez Viacom CBSW sierpniu ubiegłego roku ogłosił uruchomienie nowej usługi subskrypcji wideo w ponad 20 regionach Europy. SkyShowtime połączy tytuły z portfolio NBCUniversal, Sky i Paramount Global, w tym SHOWTIME, Nickelodeon, Paramount Pictures, Paramount + Originals, Sky Studios, Universal Pictures i Peacock.

Po zatwierdzeniu przez organy regulacyjne i zgodnie z pierwotnymi zapowiedziami, planowane jest uruchomienie pod koniec roku. SkyShowtime będzie dostępny w następujących regionach: Albania, Andora, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Dania, Słowacja, Słowenia, HiszpaniaFinlandia, Węgry, Kosowo, Macedonia Północna, Czarnogóra, Norwegia, Holandia, Polska, Portugalia, Czechy, Rumunia, Serbia i Szwecja.

SkyShowtime będzie domem dla ponad 10 000 godzin rozrywki. Platforma będzie zawierać niepublikowane treści, nowe filmy i filmy (seriale) każdego miesiąca, bibliotekę klasyków ze studiów, a także programy dla dzieci i rodziny.

Baner promocyjny SkyShowtime. (Źródło: SkyShowtime)

Strategiczne uruchomienie nowej platformy

„Wraz z uruchomieniem SkyShowtime jesteśmy dobrze przygotowani do korzystania z naszego globalnego silnika treści do tworzenia atrakcyjnego pokazu strumieniowego, szybko i na dużą skalę, z inteligentną inwestycją strategiczną”.Powiedział Rafael AnekinoPrezes i Dyrektor Generalny Najważniejszy globalny. „Kontynuując niedawno ogłoszone partnerstwo ze Sky w Wielkiej Brytanii, Włoszech i Niemczech dla Paramount+, SkyShowtime stanowi ogromną szansę na przyspieszenie naszej ekspansji rynkowej i zbudowanie pozycji lidera w Europie”.I powiedział dalej.

„Nowa usługa przesyłania strumieniowego, SkyShowtime, połączy to, co najlepsze w Stanach Zjednoczonych i Europie z popularnymi markami i światowej klasy rozrywką, milionom konsumentów na ponad 20 nowych rynkach w Europie”.Jak twierdził Dana StrongPrezes Grupy, niebo. „Po dołączeniu Peacock do Sky, umowa ta oferuje innowacyjne podejście do szybkiego rozwoju na arenie międzynarodowej i zarabiania na treści w całej Europie. Wykorzystując mocne strony niesamowitego programowania z NBCUniversal, Sky i ViacomCBS oraz wspieranego przez technologię platformy Peacock, SkyShowtime zapewni interaktywny asortyment dla całej rodziny i silnego zróżnicowania marki w tych regionach.”ostatecznie zostało to potwierdzone.

Stowarzyszenie będzie zorganizowane jako wspólny projekt (Joint Venture lub Strategic Alliance), przy tej samej inwestycji i wspólnej kontroli przez Paramount Global i Comcast. Detale Sky Showtimew tym oferta i cena abonamentu zostaną ogłoszone w najbliższych miesiącach.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.