US Coast Guard znalazła zaginionego żywego człowieka po wypłynięciu z Bahamów

US Coast Guard znalazła zaginionego żywego człowieka po wypłynięciu z Bahamów
Zdjęcie dostarczone przez Straż Przybrzeżną Stanów Zjednoczonych pokazuje Juana Evelio Ferrera Gonzaleza, lat 54, i jego pasierbicę, w 22-metrowej łodzi w pobliżu Jupiter na Florydzie, 16 listopada 2021 r. EFE/US Coast Guard

Miami, 17 listopada (EFE). – Znaleziono żywego 54-letniego mężczyznę wraz z pasierbem, który zniknął po tym, jak w ubiegłą niedzielę wypłynął z Bimini na Bahamach do Południowej Florydy (USA), poinformowała w środę Straż Przybrzeżna USA.
Agencja poinformowała, że ​​mężczyzna był na łodzi, w której prawdopodobnie skończyło się paliwo, wraz ze swoim pasierbem, który nie miał dokumentów uprawniających do wjazdu do Stanów Zjednoczonych.
Mężczyzna, który nazywa się Juan Evilio Ferrer Gonzalez, był ostatnio widziany w niedzielę, kiedy opuścił wspomniany łańcuch wysp w zachodniej części Bahamów, do Bayfront Park, w mieście Homestead na południe od Miami.
Straż Przybrzeżna przeprowadziła poszukiwania na morzu i w powietrzu, aby znaleźć go, który płynął w białej łodzi o długości 22 stóp (6,7 metra), aż w końcu znaleziono ją we wtorek wieczorem na mieliźnie około dziesięciu mil (16 kilometrów) od wybrzeża Jowisza. , w południowo-wschodniej Florydzie.
Straż Przybrzeżna, która była w stanie znaleźć łódź dzięki „dobremu ostrzeżeniu Samarytanina”, powiedziała, że ​​są w dobrej formie.
Dodali, że sprawa jest przedmiotem śledztwa w związku z podejrzeniem o przemyt ludzi.
Z drugiej strony, członkowie tej agencji federalnej od poniedziałku szukają 43-letniego mężczyzny, który najwyraźniej spadł ze swojej łodzi podczas żeglugi w Geiger Key na Florida Keys.
Ponadto władze w Coconut Creek w południowej Florydzie kontynuują poszukiwania Daniela Pottera, lat 60, którego ostatnio widziano w sobotę, kiedy wsiadł na swoją łódź, by łowić ryby w Coco Lake.
Według lokalnych mediów10 ekipy nurkowe i ratownicy przeszukiwali teren, w tym drogą powietrzną, ale bez skutku.

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *