Uważają, że Memo Ochoa ma kłopoty po zatrzymaniu rzutu karnego przeciwko Polsce [VIDEO]

Uważają, że Memo Ochoa ma kłopoty po zatrzymaniu rzutu karnego przeciwko Polsce [VIDEO]

Twitter/ @miseleccionmx

Meksyk (MiMorelia.com).- Po rzucie karnym obronionym przez bramkarza stał się bardzo popularny wśród Meksykanów Guillermo „Notatka” OchoaPodczas meczu z Polską po raz pierwszy wystąpił w turnieju Puchar Świata w Katarze 2022Właściwie Napisali nawet dla niego fragment.

Miało to miejsce za pośrednictwem platformy TikTok, na której użytkownik został zidentyfikowany jako ElHueyCoyote Udostępnił film, w którym podzielił się korytarzem, który stworzył, aby uwiecznić moment, który wzbudził ogromne emocje u wszystkich meksykańskich fanów.

Komunikat brzmi następująco:

Ale Memo Ochoa zasługuje na Rolottę Benchi. Świeci na boisku jak Swarovski. Jest zmorą Roba Lewandowskiego. Jest ścianą i dobrze o tym wiemy. Dziś stawiam jego ołtarz Świętemu Memo. Piłki nie trafiają do jego bramki. Oni nazwij go „Viagra.” Ponieważ jest ona dla każdego.

Utwór został dobrze przyjęty przez obserwujących i szybko stał się popularny w mediach społecznościowych.

Przypomnijmy, że w pierwszym meczu reprezentacji Meksyku, w drugiej połowie, po podaniu Hectora Moreno w polu karnym Meksyku, oddał potężną piłkę. Polski zawodnik Po zapoznaniu Sędzia asystent wideoUwolnij Zdobył rzut karny.

Był Polakiem Robert Lewandowski Rzut karny został wykonany w 57. minucie, jednak strzał został zablokowany przez meksykańskiego bramkarza „Memo” Ochoa, z czego meksykańscy kibice nie mogą przestać się cieszyć.

Cza

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *