Użytkownicy Twittera twierdzą, że stracili obserwujących i inne reakcje po zakupie sieci przez Elona Muska | sieci społecznościowe | zabawa

Użytkownicy Twittera twierdzą, że stracili obserwujących i inne reakcje po zakupie sieci przez Elona Muska |  sieci społecznościowe |  zabawa

Miliarder Elon Musk był właścicielem Twittera tylko przez jeden dzień, ale Ma już wpływ na platformę. Kilku użytkowników Twittera to opublikowało Stracili swoich zwolenników Ponieważ przejęcie o wartości 44 miliardów dolarów zostało zakończone w czwartek.

Ludzie mogą tracić obserwujących na Twitterze, co jeden z użytkowników nazwał „Wielką czystką”, ponieważ użytkownicy dezaktywują swoje konta w proteście przeciwko zakupowi Muska. Inną możliwością jest to, że Musk pracował już nad zmniejszeniem liczby botów na platformie, które podobno stanowią pięć procent wszystkich kont użytkowników.

Użytkownik Twittera @benjaminwittes napisał w piątek: „Wspaniale. Wygląda na to, że ludzie pozbywają się swoich kont na Twitterze. Myślę, że w ciągu ostatnich kilku godzin straciłem około 700 obserwujących. Czy inni cierpią na coś podobnego?

Tymczasem hilaryluros napisał: „Właśnie straciłem 50 obserwujących na Twitterze. Rozpoczęła się wielka czystka.

Austriackie Muzeum, oficjalne konto miejsca pamięci Auschwitz w Polsce, poinformowało, że „zauważało dziwny spadek liczby zwolenników: o około 2500 mniej niż w czwartek wieczorem.

DoctorHenryCT powiedział: „Wczoraj w nocy straciłem kilku obserwujących. Nie jestem pewien, czy to bot sprzątający, w który wątpię, ponieważ Musk uwielbia boty, więc zastanawiam się, czy niektórzy ludzie opuścili Twittera i zamknęli swoje konta.

Stare tweety zdają się wskazywać, że tak zwana „czystka” trwa już od jakiegoś czasu.

Wcześniej w tym miesiącu, kiedy Musk zdecydował się kontynuować swoje plany przejęcia Twittera, amerykański kongresman Matt Gaetz (RepMattGetz) powiedział, że stracił 16 000 obserwujących, podczas gdy SharylAttkisson powiedział, że stracił około 6 000 obserwujących w ciągu kilku godzin.

Piżmo jest najbogatszą osobą na świecie Wartość netto ponad 210 miliardów dolarówElon sfinalizował zakup Twittera w czwartek po długiej walce prawnej i miesiącach niepewności.

Po ostatecznym zakończeniu transakcji, Musk rozpoczął swoje panowanie na Twitterze w odważny sposób, natychmiastowo zwalniając w czwartek kilku czołowych menedżerów Twittera ze swojej siedziby w San Francisco.

W ciągu kilku godzin od otrzymania kluczy dyrektor generalny Parag Agrawal i główny prawnik Vijaya Jade, kobieta odpowiedzialna za zakaz prezydenta Trumpa po zamieszkach 6 stycznia zeszłego roku, a także dyrektor finansowy Ned Segal zostali zwolnieni.

Musk powiedział w maju, że To odwróciłoby zakaz Twittera Donalda Trumpaktórego konto zostało usunięte po ataku na Kapitol Stanów Zjednoczonych.

Musk wcześniej oskarżał kierownictwo o Twitter został uruchomiony, aby wprowadzać w błąd i wprowadzać w błąd inwestorów Twittera w kwestii liczby fałszywych kont „botów” na platformie. Agrawal i Segal byli w siedzibie Twittera, gdy transakcja została zamknięta i Wywieziono ich za granicę Według osób zaznajomionych z tą sprawą.

W przeszłości Musk podobno obiecał zwolnić 75 procent pracowników Twittera, aby obniżyć koszty, chociaż Musk zaprzeczył temu w czwartek, według Bloomberg. Musk ogłosił swoją własność, tweetując „Flying is free”, nawiązując do logo Twittera.a kilka godzin później zdanie „Niech dobre czasy toczą się”.

Piżmo, który nazwał siebie ”absolutna wolność wypowiedzi, Twitter chce nakładać mniej ograniczeń na treści, które można publikować. Powiedział jednak również, że chce, aby platforma nie stała się salą echa nienawiści i podziałów.

Inne cele obejmują chęć „pokonania” programów spamujących na Twitterze oraz udostępnienie publicznie algorytmów określających sposób dostarczania treści użytkownikom. (SIEMA)

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *