Valeria Flores pojechała do Polski, aby rywalizować w wyborach Miss Supranational 2023: Kiedy odbędzie się międzynarodowy konkurs?

Valeria Flores pojechała do Polski, aby rywalizować w wyborach Miss Supranational 2023: Kiedy odbędzie się międzynarodowy konkurs?
Valeria Flores pojechała do Polski, aby wziąć udział w ponadnarodowych wyborach Miss | Instagrama

Waleria Flores Koronowany jako Miss Ponadnarodowego Peru 2023 Peruwiańska królowa jest już gotowa do wyjazdu na międzynarodowe zawody. Po roku przygotowań ten dzień już prawie nadszedł, dlatego już spakował walizki i przyjechał do Polski po południu 25 czerwca.

Za pośrednictwem swoich sieci społecznościowych i sieci Pani Peru Opowiedziała szczegółowo o swojej podróży na lotnisko, ponieważ jej zwolennicy i Peruwiańczycy, którzy byli z niej dumni z minuty na minutę, udali się, aby ją pożegnać i zapewnić jej najlepsze wibracje, aby mogła zdobyć międzynarodową koronę.

Valeria Flores pojechała na wybory Miss Supranational 2023 w Polsce. (Instagram)

Na obrzeżach Międzynarodowy port lotniczy Jorge Chavez, Grupa Peruwiańczyków poszła się z nią pożegnać i w ten sposób przygotowali emocjonalne spotkanie wszystkich. Nie może zabraknąć muzyki peruwiańskiej, dlatego Królowa Peru nie wahała się pokazać swoich najlepszych kroków i pokazać, że jest dumna z bycia Peruwiańczykiem i pokazać swój talent na arenie międzynarodowej.

Załamał się nawet pod wpływem kilku słów rodaków, którzy życzyli mu wszystkiego najlepszego, ale ponieważ w tej chwili miał już wszystkie swoje uczucia, nie mógł powstrzymać się od załamania w obliczu tak wielkiego uczucia z jego strony. ludzie.

Valeria Flores uległa awarii na lotnisku Jorge Chavez. (Instagram)

W mediach społecznościowych Jessica Newton udostępniła wiadomość, w której życzy jej powodzenia Waleria Flores. Stwierdziła, że ​​jest bardzo dumna z pracy zespołu przygotowującego królową i że ma wiarę w zdolność Peruwiańczyka do odniesienia zwycięstwa i zdobycia międzynarodowej korony.

„Dzisiaj Valeria Flores wyrusza na wybory Miss Supranational 2023. Wszyscy jesteśmy podekscytowani i szczęśliwi, widząc pracę i odpowiedzialność, jaką przygotowała się z zespołem Supra kierowanym przez Gabriela Nardello. Nasza królowa jest gotowa do rywalizacji, a ten uśmiech mówi wszystko. Miłej zabawy it Cóż, masz wszystko, aby zabrać do domu pierwszą koronę. „Jestem taka dumna i nie mogę się doczekać, aż wkrótce z całego serca będziesz krzyczeć na Peru” – napisała w poście wraz z filmem.

Jessica Newton zadedykowała teksty Valerii Flores. (Instagram)

Na nagraniu widać zdenerwowaną Valerię żegnającą się z Peru i dziękującą Jessice Newton za szansę. Ponadto oświadczył, że zrobi wszystko, co w jego mocy, aby odnieść zwycięstwo i podkreśla, że ​​to marzenie nie jest niemożliwe, dlatego prosi o zaufanie do swojego udziału.

„Jestem już prawie na lotnisku i wszystko staje się coraz bardziej realne i mam mieszane uczucia. Jestem podekscytowany, szczęśliwy i dumny z całej pracy, którą wykonaliśmy jako zespół, jako organizacja, a przede wszystkim jako drużyna.” „Peru” – stwierdziłem na początku.

Potwierdził wówczas, że będzie najlepszy w tej konkurencji. Dodał: „Zasługujemy na to zwycięstwo i noszenie wysokiego imienia naszego kraju”. Obiecuję, że zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby móc spełnić to marzenie, a nie jest to niemożliwe, ponieważ jestem pewien, że Peru będzie wyglądało na turnieju bardzo mocno. „Panna Ponadnarodowa”Skończyłem.

Jak sama organizacja napisała w mediach społecznościowych, praca królowych rozpocznie się 26 czerwca i potrwa do dziś. 14 lipca. W tym dniu w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu odbędzie się Koncert Centralny. Na tej scenie pojawi się łącznie 68 kandydatek do następcy korony posiadanej obecnie przez Lalelę Maswani, królową Republiki Południowej Afryki.

Nasza narodowa reprezentantka pojawiła się na oficjalnym koncie międzynarodowych zawodów i szybko nie doczekała się wsparcia Peruwiańczyków. Niejeden był dumny ze swojej pracy i pełen nadziei na zwycięstwo.

Valeria Flores została Miss Supranational.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *