W atmosferze absolutnej tajemnicy Argentyna gra z Polską

Sergio Levinsky w Doha. Specjalna przesyłka.

Jeśli drużyna argentyńska upadnie, zostanie automatycznie wyeliminowana niezależnie od innych wyników, ale jeśli wygra i nie. Arabia Saudyjska kontra Meksyk Lub jeśli utrzyma różnicę bramek w stosunku do Arabów, skończy jako lider grupy iw tym przypadku jest bardzo prawdopodobne, że uniknie nie tylko Francji (dokładnego przeciwnika, który wyeliminował ich w 1/8 finału Mistrzostw Świata 2018). w Rosji), ale także przeciwnik z drugiego etapu, który może nadejść Z meczu między Danią a Australią spodziewany jest kolejny finał, ponieważ Francja wygrała swoje dwa mecze i musi zmierzyć się z Tunezją, wszystko pozostaje meczem jeden na jednego między Północą. -Europejczycy i Oceanianie.

Oczywiście może się też zdarzyć, że reprezentacja Argentyny zajmie drugie miejsce w grupie iw tym przypadku prawdopodobnie powtórzy się mecz 1/8 finału z Francją i Kylianem Mbappe, z pamięcią trudnej eliminacji w Rosji 2018.

Oczekuje się, że piłka nożna odrodzi się w reprezentacji Argentyny po nieoczekiwanym starcie od porażki z Arabią Saudyjską, po tym, jak był na tablicy wyników, dopiero rozpoczynając mecz rzutem karnym od Lionela Messiego, ale reprezentacja Argentyny została wyprzedzona w pojedynkach indywidualnych i nie zdobyli bramki. Nigdy nie brali udziału w cyklu piłkarskim, byli widziani bardzo wolno na starcie od tyłu, w obszarze prowadzenia gry Lautaro Martínez został sam i z hakiem powyżej, a potem ten film, który widzieliśmy tak wiele razy i co myśleliśmy już się nie powtórzyło powraca: Messi odchodzi Bardzo szuka piłki, prawie do środka boiska, a wiadomo, że jeśli geniusz Rosario ma to zrobić w wieku 35 i pół roku, coś jest nie tak. .

Rzeczywiście, argentyńska drużyna nie tylko przegrała na starcie, ale także nie zdołała pokonać słabego Meksyku prowadzonego przez „Tata” Martino bez kreatywności i silnych napastników (poza Hirvingiem „Chuckym” Lozano), nawet w drugiej połowie w połowie zmienili się sposób gry i dzięki pięknej bramce Messi odbił piłkę od bardzo dobrego bramkarza Guillermo „Memo” Ochoa, otworzył grę, Lionel Scaloni dokonał właściwych zmian i dał jednemu z nich, Enzo Fernandezowi, dowód jego niezwykły wzrost i zdobył 2: 0 po bardzo pięknej bramce.

Czy uda mu się to w jutrzejszym, kluczowym meczu z Polską? Czy Scaloni ponownie dokona zmian, czy też zatrzyma drużynę, która pokonała Meksyk? Czy byłbyś zachęcony do odebrania tytułu Rodrigo de Paul, który grał znacznie poniżej swoich możliwości? Zostało tylko kilka godzin, aby się o tym przekonać. Karty są rzucane.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.