W Gwatemali wchodzi tymczasowa dotacja na propan

Papież Franciszek wzywa do piękna opartego na różnorodności wszystkich

Za pomocą tego środka rząd stara się dotrzeć do dwóch milionów rodzin, aby złagodzić obecny kryzys gospodarczy i wysokie ceny ropy przez okres trzech miesięcy, a także kontynuować podobny program wsparcia, który trwał od listopada 2021 do 28 lutego tego roku.

Rozporządzenie 17-2022, zatwierdzone jako stan wyjątkowy 8 marca przez Kongres, przewiduje korzyści dla kupujących w ofertach butli o wartości 10, 20, 25 i 35 funtów, odpowiednio 8, 16, 20 i 28 kwezali (1,04 dolara). 2,08 USD, 2,60 USD i 3,65 USD).

Obniżenie kwot zostanie odzwierciedlone w ostatecznej cenie sprzedaży, zgodnie z przepisami towarzyszącymi przepisom prawa.

Co dwa tygodnie władze będą dokonywać cięć w wynagrodzeniach firm zajmujących się pakowaniem, a użytkownicy będą dostarczać unikalny kod identyfikacyjny lub numer identyfikacji podatkowej, aby uzyskać dostęp do ustalonych kosztów.

Pakiet Pomocniczy Gospodarki Rodzinnej przewidziany jest jako pakiet, który obejmuje również rozszerzenie społecznej stawki za energię elektryczną (z 88 kWh do 100) oraz dopłaty do oleju napędowego i zwykłej benzyny.

Ta ostatnia wejdzie w życie 5 kwietnia, zapowiedział minister energii i kopalń Alberto Pimentel w wezwaniu do Kongresu, które budzi największe oczekiwania ze względu na kwotę około 40 kwezali (5,21 USD). .) Galon, według ekspertów bezprecedensowa spirala spekulacji.

prawy / mm

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.