W Nikaragui pamiętają powrót do władzy rządu sandinistów

W Nikaragui pamiętają powrót do władzy rządu sandinistów

Podczas swojego codziennego wystąpienia w mediach Citizen Power Wiceprezydent wskazała, że ​​naród Nikaragui jest pełen wiary i miłości oraz podkreśliła, że ​​żyje w czasie pokoju i zwycięstw.

Dodał: „To jest nasz naród, który walczył o pokój (…) i bił w zgodzie z dobrymi sercami, dobrymi intencjami i dobrą nadzieją, które panują w wielu częściach świata, gdzie ludzie walczą o zwycięstwo”.

Wielki przywódca sandinistów nawiązał do ścieżki, którą wybrali i skomentował, że zainspirowały ich wielkie bitwy, które stoczyli w imię miłości, i opisał każdą chwilę odwagi, jaką musieli rozegrać, jako chwalebną historię.

„To historia, która inspiruje nas każdego dnia i popycha nas do przodu, wzmacniając nas przykładem tak wielu ludzi, tak wielu rodzin, które oddały wszystko, aby żyć tak jak my dzisiaj w pokoju, spokoju i bezpieczeństwie i iść naprzód”. Potwierdzać.

Murillo wskazał na szkoły zbudowane w pierwszej fazie rewolucji i na to, jak ci, którzy sprzeciwiali się temu procesowi, pracowali nad zniszczeniem wszystkiego.

„Wszystko budowano po to, by polepszyć życie, a zło, perwersja, te same demony w maskach i kostiumach, być może w każdej chwili inne, przybyły, aby zniszczyć to, co zbudowano” – wspomina.

Dodał, że Nikaragua osiągnęła kolejny moment po wielu bitwach, w którym wrogowie zasiali nienawiść, terror, zło, złą wolę, złe serce, egoizm, chciwość, chciwość i uległość.

Podkreślił: „17 lat temu przyszliśmy walczyć, wygraliśmy i zaczęliśmy budować od nowa, żeby żyć i budować, żeby żyć lepiej, i to właśnie robiliśmy i było warto”.

Wiceprezydent podkreślił osiągnięcia drugiej fazy rewolucji sandinistowskiej, która przywróciła społeczeństwu prawo do publicznej edukacji i bezpłatnej opieki zdrowotnej, a także budowę domów i szpitali oraz budowę i rozbudowę dróg, a także inne projekty mające na celu rozwój gospodarka. kraju i walce z ubóstwem.

„(…) Oto jesteśmy, wiemy, że zawsze są wyboiste i trudne drogi, ale hej, dzięki światłu tego potężnego i uniwersalnego ducha, tej ogromnej energii, która wypełnia Nikaraguę, jesteśmy zdolni, spójni, konsekwentni, a przede wszystkim zdeterminowani kontynuować działania poprzez promowanie pokoju i dobrobytu rodzin w Nikaragui.

Z drugiej strony wskazał, że są tacy, którzy wierzą, że nosząc fałszywą świętość, nadal będą oszukiwani, bo świętość jest sprawą niebezpieczną i trudną do osiągnięcia.

Jakie to trudne i dlatego mówię fałszywą świętość, fałszywą miłość, fałszywe kazania, rzekomo pobożne; Murillo podkreślił, że agenci polityczni, taki jest ich stan i że najgorsze rodzaje polityki to te, które nie służą dobru.

jha/ybv

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *