W nowej wersji „Biura” zagra kobieta

W nowej wersji „Biura” zagra kobieta

Australijski komik Oddział Felicity Będzie bohaterem nowych przygód, które będą żyły w firmie opakowaniowej Finleya Craddicka. Zagrasz Felicity Hanna Howardażeńska wersja Dawid Brentdyrektor generalny Finleya Craddicka.

Należy zauważyć, że choć wersja amerykańska z 2005 roku, w rolach głównych Steve Carell Jak Michaela Scotta jest najpopularniejszy To nie jest oryginał. Oryginalny w Wielka Brytania w 2001 roku z Ricky Gervais jako główny reżyser David Brent.

Choć zawiera nowe elementy, seria zapowiada się na nadążanie Komiczny, a nawet sarkastyczny duch Który osiągnął światowy sukces w produkcji swoich innych wersji. W ciągu ponad 20 lat istnienia biurkoPonad dziesięć krajów ponownie uruchomiło serię. Oprócz wersji amerykańskiej istnieją również wersje specyficzne dla danego kraju, takie jak Indie, Izrael, Chile i Polska.

Seria będzie się składać z ośmiu rozdziałów, w których spotkasz Hannah Howard Zamknięcie siedziby firmy i będziesz musiał nauczyć się nią zarządzać, będąc jej właścicielem Wszyscy Twoi pracownicy pracują z domu.

Ta adaptacja będzie współprodukowana z BBC Studios Australia i Amazon Studios, między innymi producentami, i będzie kręcony w Sydney w Australii w czerwcu. Szacuje się, że serial ujrzy światło dzienne po około ośmiu tygodniach nagrań Ponad 200 krajów w 2024 r.

W międzyczasie możesz oglądać amerykańską wersję na platformach takich jak Netflixa I Najlepsze wideo I HBO MaksI tylko oryginalna wersja w HBO Maks.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *