W sobotę Jorge Nunez będzie szukał tytułu Wenezueli na Mister Supranational 2023

W sobotę Jorge Nunez będzie szukał tytułu Wenezueli na Mister Supranational 2023

Carakas. – W sobotę 15 lipca finaliści przyjadą na wybory Mister Supranational 2023, w których grono półfinalistów powalczy o szarfę konkursu.

Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na kanale Globovisión YouTube, a szczegółowe informacje minuta po minucie będą dostępne na platformach cyfrowych.

Podobnie Mister Supranational Venezuela, na czele z księciem Julio Césarem, podkreślił udział w wieczornej paradzie kreolskiego reprezentanta Jorge Eduardo Núñeza, który podczas swojego pre-show w Polsce paradował w sukni Carlosa Sierry.

Jedna z najważniejszych królowych piękności na świecie wkroczyła w ostatnią fazę i będzie 33 kandydatkami, które będą walczyć o tytuł, który obecnie posiada Kubańczyk Luis Daniel Gálvez.

Wraz z Núñez kandydaci z ponad 40 krajów i regionów autonomicznych powalczą o tytuł męskiej piękności w siódmej edycji imprezy. Warto przypomnieć, że w drugiej edycji, która odbyła się w 2017 roku szarfę i puchar zwycięzcy zdobył Wenezuelczyk Gabriel Correa. Jak dotąd pierwsze miejsce zajęły Meksyk, Indie, Stany Zjednoczone, Peru i Kuba oraz Wenezuela.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *