W Stanach Zjednoczonych przed kradzieżą kosiarki ścinał trawę właścicielom

W Stanach Zjednoczonych przed kradzieżą kosiarki ścinał trawę właścicielom

Zostało to udostępnione w Teksasie, Zjednoczone państwoZdał sobie sprawę, że nie ma właścicieli domu, więc skorzystał z okazji włamać się i obrabowaćPo kilku minutach wyszedł Z kosiarką w dwóch rękach.

Kamery bezpieczeństwa w domu pokazują, że złodziej planował zabrać artefakt, ale jeszcze przed zakończeniem kradzieży. Zajęło to kilka minut do kosić trawnik w domuA, cóż, widziałem go niedbałego.

Kiedy skończył przycinać trawnik, złodziej był… Uciekaj z kosiarkąLokalne media opublikowały wideo z tej niezwykłej kradzieży na swoich platformachto się zdarzyło 1 kwietnia zeszłego rokuOkoło 20:00.Szczegóły dotyczące nietypowej kradzieży w Stanach Zjednoczonych

Szczegóły dotyczące nietypowej kradzieży w Stanach Zjednoczonych

Szczegóły dotyczące nietypowej kradzieży w kraju

Zostało to zgłoszone Departament Policji Port Arthurzaczął szukać złodzieja, który zorientował się, że jest prześladowany porzucona kosiarka W alei miejskiej.

Po pozbyciu się urządzenia uciekł przed władzami Teksasu, Zjednoczone państwoI Oferta bonusowa Komu możesz podać informacje o swoim miejscu pobytu.

Stany Zjednoczone AMLO

Stany Zjednoczone AMLO

ODPOWIEDŹ STANÓW ZJEDNOCZONYCH NA PROŚBĘ AMLO

Rząd Zjednoczone państwo Na wniosek Prezydenta Meksyku Andres Manuel Lopez Obrador Zaprosić Kubę, Nikaraguę i Wenezuelę na następny dzień szczyt Amerykizauważył, że „nie jest właściwe zapraszanie krajów” Którzy nie szanują demokracji?”.

przez Prawda aktualności Jak dajemy Ci znać Potężny pożar zniszczył co najmniej dwadzieścia rezydencji w Kalifornii.

Podążaj za nami wiadomości GoogleI Facebook s Świergot informować Cię na bieżąco.

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.