Wake up: Wyjaśnienie końca polskiego serialu Netflix | otwórz oczy | Co się stało i co to znaczy | Wyjaśnienie zakończenia | Seria | Sława

Alert, ostrzeżenie o hamowaniu. “Wstań(“Otwórz oczy” w oryginalnym języku) to dramat science fiction, którego autorem jest Netflix. Fabuła obraca się wokół Julii, nastolatki, która cierpi na amnezję i kończy jako pacjentka w ośrodku zaburzeń pamięci o nazwie Druga Szansa. Po chwili odkrył, że jest świetną pianistką. Jednak zaczyna tworzyć wizje i zdaje sobie sprawę, że mają one coś wspólnego z utratą pamięci i leczeniem, które otrzymuje.

więcej informacji: „Obudź się” czy drugi sezon będzie na Netflix?

Co wydarzyło się pod koniec „Wake Up”?

pod koniec sezonu, Julia / Karolina Budzi się w szpitalu. Powiedzieli mu, że miał wypadek samochodowy i przez dwa tygodnie był w śpiączce. Jego ojciec zginął w wypadku kilka lat temu, a matka wciąż żyje. Próbuje odrzucić wszystko, co widziała w śpiączce, jako wytwór jej wyobraźni, ale dostaje dowód, że coś jej się stało, gdy spała.

zaraz po przebudzeniu, Karolina odkrywa, że ​​straciła umiejętność gry na pianinie. odkryć MagdaI jego prawdziwe imię Janina HaasWybudził się również ze śpiączki. Idzie na poszukiwanie kobiety i odkrywa, że ​​on również stracił swój talent.

Chociaż Janina wyraźnie rozpoznaje Karolinę, nadal nie jest gotowa zaakceptować tego, co się z nią stało. Przekazał jej jednak kopię „Drugi szans” Zygmunta Tanatowskiego. W książce Karolina widzi zdjęcie domu, który wygląda bardzo podobnie do placówki drugiej szansy.

„Despiértate” es una adaptación de la novela „Second Chance” w „Second Chance” Katarzyny Bereniki Miszczuk (Zdjęcie: Netflix)

Młoda kobieta odwiedza to miejsce i odkrywa, że ​​jest to specjalny żłobek, który pracuje nad wydobyciem talentu dziecka w młodym wieku. Później poznała Adama na żywo, tak jak ona gra na pianinie. W przeciwieństwie do Janiny nie pamięta Karoliny.

Najwyraźniej Second Chance znalazł sposób na przekazanie talentów ludzi, z którymi się urodzili, synom bogatych, podczas gdy pierwsza grupa jest w śpiączce. Dzieci, które Karolina widzi w Second Chance, są takie same jak dzieci w prywatnym przedszkolu.

Piotr pojawia się w Second Chance jako nowy czarodziej. Okazało się jednak, że ma większą moc niż dr. Zofii. Pod koniec pierwszego sezonu dowiedział się, że Piotr jest ojcem Adama I osobiście wybrała talent Karoliny dla swojego syna. Upewnił się, że Adam, którego prawdziwe nazwisko brzmi Xavier, nie pamiętał Karoliny ani jej czasu na Second Chance.

więcej informacji: Wyjaśnienie końca serii „Click Beat”

Co oznacza koniec „obudzenia się”?

W ostatnich scenach dr. Zofia wraca do domu Karoliny i mówi jej, że została zwolniona z Projektu Drugiej Szansy. Proponuje jednak przywrócenie mu talentu. Carolina dowiaduje się również, że Szymon zmarł w śpiączce, ponieważ utrata talentu była dla niego zbyt bolesna, by dalej walczyć.

Karolinie i Janinie udało się uciec tylko dlatego, że odmówiły poddania się. W tym momencie zdała sobie sprawę, że jeśli pozostali jej przyjaciele z drugiej szansy zostaną, mogą umrzeć tak jak Szymon, więc wróciła im pomóc.

więcej informacji: Wyjaśnienie końca serii „Krzesło”

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *