Według Netflixa te filmy powinieneś obejrzeć przynajmniej raz w życiu

W historii kina były niezapomniane filmy, które pozostały w pamięci kinomanów jako filmy, które każdy powinien obejrzeć.

Netflix opublikował na Twitterze listę ośmiu filmów, które według niego użytkownicy powinni obejrzeć przynajmniej raz w życiu.

Pianista stoi na czele listy dla Netflix, a następnie Duma i Uprzedzenie, a następnie Pasożyty, które zyskały na znaczeniu w 2020 roku po zdobyciu Oscara.

  • pianista
  • duma i uprzedzenie
  • pasożyty
  • pokój
  • Zalety bycia niewidzialnym
  • Chłopiec, który poskromił wiatr
  • Lista Schindlera
  • Duża ryba

pianista

Stało się klasykiem Opowiada historię Władysława Szpilmana, genialnego polskiego pianisty żydowskiego pochodzenia, Ale kiedy niemiecka inwazja dociera do Polski, udaje mu się uniknąć deportacji dzięki temu, że ukrywają go przyjaciele i tak będzie jego życie, aby przeżyć, aż wreszcie zobaczy świat.

duma i uprzedzenie

Film oparty na powieści o tym samym tytule autorstwa Jane Austen Historia Lizzie i pana Darcy, którzy się kochają, ale wydaje jej się, że jest bardzo dumny i arogancki i wierzy w nią. I chociaż kochają się nawzajem, nie mogą tego zaakceptować, dopóki w końcu nie uświadomią sobie, że miłość ich zwycięża.

pasożyty

Film wyreżyserował słynny reżyser Bong Joon Ho Opowiada historię rodziny bez pracy, która przybywa do domu bogatej rodziny, jednak interakcja między dwiema rodzinami prowadzi do serii nieoczekiwanych wydarzeń.

pokój

Film fabularny z 2015 roku opowiada historię Jacka i jego matki, którzy mieszkają w pokoju, ale gdy zapada noc, kobieta chowa go do szafy. Młoda kobieta kieruje życiem swojego syna podczas porwania, ponieważ od dziewiętnastego roku życia została pozbawiona wolności. Jednak ciekawość Jacka rośnie wraz z desperacją jego matki, która wie, że pokój nie będzie w stanie długo pomieścić obu tych rzeczy.

Zalety bycia niewidzialnym

Film opowiada o Charliem, chłopcu, który zmienia szkołę, ale jego brak umiejętności nawiązywania przyjaźni uniemożliwia mu komunikację z ludźmi, Dopóki nie pozna Sama i Patricka, dwóch szkolnych weteranów, którzy nauczą go samoobrony Aby stawić czoła przeciwnościom codziennego życia.You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *