Według polskiego rządu dzięki nowemu programowi naprawy gospodarczej bez problemu dotrą do najbogatszych krajów zachodnich.

Przewodniczący partii Jarosław Kaczyński, wicepremier i premier Matthews Murawiecki oraz Program Rozwoju Kraju Prawa i Sprawiedliwości, który kieruje koalicją rządzącą w Polsce, przedstawili zombie. Epidemia koronawirusa spowodowała również recesję w Polsce, więc polska umowa ma na celu ożywienie gospodarki. Dwóch mniejszych koalicjantów wspomniało również o wszechstronnym programie wieloletnim, obejmującym m.in. inwestycje, obniżki podatków i pomoc w budowie domów.

Umowa zapewnia krajowi dostęp do najbogatszych krajów zachodnich i rozszerzenie klasy średniej, Moravilli powiedział: „Ten program zbuduje klasę średnią dla wszystkich, a nie tylko dla niektórych”.

Oprócz 770 mld zł (ok. 60,5 mld franków szwajcarskich) pozyskanych ze środków unijnych, Polska przeznaczy 650 mld zł z budżetu państwa na inwestycje w ciągu najbliższych pięciu do siedmiu lat. Oczekuje się, że inwestycja stworzy pół miliona nowych miejsc pracy. Więcej zostanie również przeznaczonych na opiekę zdrowotną, która do tej pory była niedofinansowana. W 2020 roku w tym obszarze wydano 5 proc.PKB, które stopniowo wzrosną do 7 proc. Do 2030 roku.

Matthews MurawieckiZdjęcie: Yap Arens / Nour dzięki uprzejmości Agence France-Presse

Około 18 milionów Polaków o niskich i średnich dochodach będzie dotkniętych różnymi ulgami podatkowymi, które zostaną sfinansowane przez szybszy wzrost. Na przykład z obecnego maksimum 8 000 PLN (628 800 HUF) roczna kwota dochodu wolna od podatku wzrośnie do 30 000 PLN (2,4 mln HUF). Emerytury poniżej 2.500 złotych (196.500 franków szwajcarskich) będą zwolnione z podatków, podobnie jak dodatkowe wypłaty emerytur. Ponadto oferują obniżony podatek dochodowy dla powracających Polaków, którzy wyjechali za granicę. Wicepremier Jarosław Goen zapowiedział jednak, że podwyższy podatek od bogatych, ale nie podał szczegółów.

Dzieciom z dziećmi zostaną zaoferowane nowe zasiłki rodzinne, istniejące zasiłki zostaną rozszerzone, ale emeryci otrzymają również większe zasiłki. Rodziny mają również prawo do ulgowej pożyczki mieszkaniowej, której spłata obejmuje bezzwrotny rządowy zasiłek na drugie dziecko i dodatkowe dzieci.

Zmienią zasady kredytu hipotecznego i ułatwią młodym ludziom zakup domu. Budowę domów jednorodzinnych o powierzchni poniżej 70 metrów kwadratowych można rozpocząć bez oficjalnego pozwolenia, co zdaniem Kaczyńskiego pozwala budować tanie i szybkie domy głównie na wsi.

Polskie porozumienie zawiera także rozdział o równych szansach w edukacji, ale także o rozwoju energetyki jądrowej, zielonej energii i ochronie środowiska, a także o rozwoju cyfryzacji, w tym o planie stworzenia polskiego satelitarnego systemu obserwacji Ziemi.

Więcej szczegółów na temat programu PiS przedstawi w planowanej przez państwo kampanii, która rozpocznie się w poniedziałek z udziałem Matthewsa Morawieckiego. W Polsce odbędą się wybory parlamentarne w 2023 roku, a jeśli plan zostanie zrealizowany, zapewni szerokie możliwości sprawiedliwości i sprawiedliwości. (MTI, Czasy finansowe)

Niezależna prasa węgierska nie stanęła przed trudnym zadaniem, jak podczas pandemii.

Rząd nie zezwala dziennikarzom na kontaktowanie się z ośrodkami zdrowia, nie udostępnia opinii publicznej najprostszych informacji o epidemii. Media publiczne i inne kanały propagandowe robią wszystko, co w ich mocy, aby zamaskować prawdziwą sytuację.

Pomimo przeszkód przedstawionych nam pod numerem 444, możemy pokazać, jak rozprzestrzenia się epidemia na Węgrzech i na całym świecie.

Miliony czerpią informacje z naszych wykresów i wykresów, które przedstawiają dokładne liczby i aktualne trendy.

Gromadzona przez nią strona z danymi o pandemii przejęła w ostatnich miesiącach rolę mediów publicznych. W ten sposób nie tylko informujemy naszych czytelników, ale także pomagamy im zachować zdrowie i dbać o zdrowie bliskich.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *