Wenezuela i ASEAN pogłębiają relacje w dziedzinie turystyki

Wznowienie działalności związanej z paliwami kopalnymi w Danii

Ta piąta konferencja między blokiem azjatyckim a Republiką Boliwariańską odbyła się w kontekście FITVen, który kończy się jutro w stanie Anzoategui, w północno-wschodniej części kraju południowoamerykańskiego, z udziałem touroperatorów z 26 krajów w regionie i innych częściach świata.

Wiceminister Spraw Zagranicznych ds. Azji, Bliskiego Wschodu i Oceanii Cabaya Rodriguez stwierdził, że obchody tej nowej edycji między ASEAN a Wenezuelą pomagają promować turystykę na poziomie wielostronnym, jako ważny element poznania narodów i kultur . .

Stwierdzono, że pozwoliło to na zachęcenie do współpracy południe-południe bez ingerencji zagranicznej.

Rodríguez wyjaśnił, że boliwariański rząd, kierowany przez prezydenta Nicolása Maduro, rozpoczął zbliżenie z azjatyckim blokiem integracyjnym w celu przejęcia planu stosunków zewnętrznych tego „skutecznego mechanizmu integracji regionalnej i koordynacji”.

Szef akredytowanej misji ASEAN w Caracas, ambasador Indonezji Eddie Molyono, podziękował rządowi Wenezueli za umożliwienie nawiązania współpracy turystycznej w kontekście Vitvin.

W wysłanej na odległość wiadomości Sekretarz Generalny Wspólnoty Gospodarczej Narodów Azji Południowo-Wschodniej Satvinder Singh podziękował południowoamerykańskiemu krajowi za inicjatywę, która promuje turystykę w obu regionach, otwiera współpracę i otwiera nowe możliwości.

Dzień zakończyła konferencja biznesowa pomiędzy narodowymi touroperatorami i przedstawicielami dyplomatycznymi akredytowanych tu krajów ASEAN: Indonezji, Wietnamu, Malezji i Tajlandii.

Zaprezentowano także specjalne wydanie magazynu Ministerstwa Turystyki – Viajes Venetur – poświęconego azjatyckiemu blokowi integracyjnemu, które ukazuje walory i potencjał tych krajów w zakresie turystyki.

jha/jcd

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.