Wenezuela i Rosja zacieśniają umowy o współpracy gospodarczej – Prensa Latina

Urugwajscy naukowcy nie zgadzają się z rządowymi środkami zwalczania wirusa Covid-19 - Prensa Latina

Minister Rolnictwa Użytkowego i Gruntów Wilmar Castro poinformował w piątek, że spotkał się podczas spotkania z pierwszym wiceprzewodniczącym Rady Dyrektorów Banku Rolnego Rosji Kirillem Leuvinem, a wśród propozycji znalazła się m.in. z wielofunkcyjnych krypto-banku podkreśla.

Wysoki rangą urzędnik wskazał na swoim koncie na portalu społecznościowym Twitter, że zajęli się schematem ochrony przed operacjami finansowymi i możliwością stworzenia tej nowej inicjatywy, oprócz innych propozycji szkolenia wenezuelskich talentów ludzkich, opartych na interaktywnym doświadczeniu. Rosja.

Z kolei minister turystyki Ali Padron podał w mikroblogu szczegóły swojego spotkania z zastępcą szefa Rosyjskiej Federalnej Agencji Turystycznej Eleną Łysenkową, w którym wzmocnili wspólne porozumienia dla przemysłu antynikotynowego.

Padron podkreślił, że spotkanie z Łysenkową otwiera możliwości tworzenia różnych inicjatyw mających na celu pozycjonowanie wenezuelskiej turystyki.

Uzgodniliśmy, że w lipcu przeprowadzimy warsztaty, których celem będzie określenie pozycji wenezuelskiej turystyki chłonnej. Pośród wielkich wyzwań Wenezuela jest otwarta na przyszłość! ”, napisał minister.

Forum Gospodarcze Sankt Petersburg-Rosja potrwa do soboty i zgromadzi przedstawicieli środowisk biznesowych z Afryki, Niemiec, Włoch, Kataru (gość honorowy), Ameryki Łacińskiej, Ameryki Północnej, Finlandii, Francji, Szwecji, Japonii i Eurazji. Unia Gospodarcza i Stowarzyszenie Narodów Azji Południowo-Wschodniej.

mgt / ycv

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *