Wenezuela i Rosja zacieśniają umowy o współpracy gospodarczej – Prensa Latina

Urugwajscy naukowcy nie zgadzają się z rządowymi środkami zwalczania wirusa Covid-19 - Prensa Latina

Minister Rolnictwa Użytkowego i Gruntów Wilmar Castro poinformował w piątek, że spotkał się podczas spotkania z pierwszym wiceprzewodniczącym Rady Dyrektorów Banku Rolnego Rosji Kirillem Leuvinem, a wśród propozycji znalazła się m.in. z wielofunkcyjnych krypto-banku podkreśla.

Wysoki rangą urzędnik wskazał na swoim koncie na portalu społecznościowym Twitter, że zajęli się schematem ochrony przed operacjami finansowymi i możliwością stworzenia tej nowej inicjatywy, oprócz innych propozycji szkolenia wenezuelskich talentów ludzkich, opartych na interaktywnym doświadczeniu. Rosja.

Z kolei minister turystyki Ali Padron podał w mikroblogu szczegóły swojego spotkania z zastępcą szefa Rosyjskiej Federalnej Agencji Turystycznej Eleną Łysenkową, w którym wzmocnili wspólne porozumienia dla przemysłu antynikotynowego.

Padron podkreślił, że spotkanie z Łysenkową otwiera możliwości tworzenia różnych inicjatyw mających na celu pozycjonowanie wenezuelskiej turystyki.

Uzgodniliśmy, że w lipcu przeprowadzimy warsztaty, których celem będzie określenie pozycji wenezuelskiej turystyki chłonnej. Pośród wielkich wyzwań Wenezuela jest otwarta na przyszłość! ”, napisał minister.

Forum Gospodarcze Sankt Petersburg-Rosja potrwa do soboty i zgromadzi przedstawicieli środowisk biznesowych z Afryki, Niemiec, Włoch, Kataru (gość honorowy), Ameryki Łacińskiej, Ameryki Północnej, Finlandii, Francji, Szwecji, Japonii i Eurazji. Unia Gospodarcza i Stowarzyszenie Narodów Azji Południowo-Wschodniej.

mgt / ycv

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *