Wewnątrz The Concours, najnowszego luksusowego klubu samochodowego w Miami

Wewnątrz The Concours, najnowszego luksusowego klubu samochodowego w Miami

Po otwarciu drzwi dla członków w lipcu 2021 r. Concours Club w Miami wyznacza nowy standard luksusowych wrażeń z jazdy.

24 stycznia 2023 11.04.2019

Po otwarciu drzwi dla członków w lipcu 2021 r. The Zawody Klubzależy od Miamiustanawia nowy standard luksusowych wrażeń z jazdy. Idea jakości ponad konwencją jest szczególnie ważna dla wizji założyciela Neila Gehany’ego na przestrzeni, która jest wewnątrz Port lotniczy Miami Opa Locka Executivew niewielkiej odległości od centrum Miami.

Członkowie Concours Club mogą odprawić swoje samochody Najnowocześniejszy tor wyścigowy dla klubu. Zaproś przyjaciół i rodzinę na pyszny obiad i wróć do centrum Miami w ciągu kilku minut. Klub znajduje się również w pobliżu dwóch prywatnych lotnisk, co ułatwia członkom spoza stanu cieszenie się krótkim wypadem na tor.

Według Aarona Weissa, prezesa klubu, lokalizacja była kluczem do realizacji wizji Neila Gehany’ego. Chociaż większość klubów sportów motorowych jest zlokalizowana z dala od dużych miast i odizolowana, Concours Club uważa bliskość Miami za jedną z najbardziej pożądanych cech.. Wykorzystując centrum miasta jako punkt wyjścia dla całej przestrzeni, zespół projektowy klubu był w stanie wyobrazić sobie unikalny kompleks, który wykracza poza element motoryzacyjny.

Klub Konkurencji.

Opisując etapy planowania The Concours Club, Aaron Weiss podkreśla wyjątkową niszę stworzoną przez amatorskich zawodników sportów motorowych i szanowanych kierowców; Lub, mówiąc prościej, ludzie, którzy w wolnym czasie decydują się wypróbować unikalne pojazdy. Mając to na uwadze, Weiss i jego zespół zaprojektowali to miejsce z udogodnieniami, obsługą klienta i wygodą jako priorytetami.

Zobacz też

Gustavo Salinas, prezes Toyoty: "W przyszłości

"Tesla jeździ sam": Film Elona Muska promujący samodzielną jazdę

Jego tożsamość jako ośrodka wypoczynkowego i klubu wiejskiego jest utrzymywana poprzez szereg usług dostępnych dla członków, w tym prywatne lofty samochodowe, pranie i przechowywanie sprzętu oraz posiłki na miejscu w uznanej, prowadzonej przez szefa kuchni restauracji Verge. Brada Kilgore’a.

Zobacz też

Pomimo możliwej recesji

Nissan kandyduje po raz pierwszy jako dyrektor operacyjny

W restauracji znajduje się jadalnia otwarta na prywatne rezerwacje oraz lista wybranych win i alkoholi, prowadzona przez sommeliera Dana Pilkeya. Weiss wymienia swoje doświadczenia z klubu country jako jedno z głównych źródeł inspiracji dla tego miejsca i sposobu, w jaki łączy ono komfort, ekskluzywność i rozrywkę z użyciem robotów.

Zobacz też

w kierunku D

National Cars triumfował w 2022 roku i dał mu ogromny impuls

sól
Concours Club Paddock zapewnia członkom i ich gościom luksusowe udogodnienia i usługi.

Członkowie mają możliwość tworzenia własnych samochody Lub wypróbuj jedną z opcji należących do klubu. Prowadzony przez głównego instruktora Roda MacLeoda program jazdy klubu pozwala trenerom pozostawać w kontakcie z członkami na torze bez konieczności przebywania w samochodzie. Pozostając w stałym kontakcie z kierowcami, trenerzy mogą udzielać porad na odległość, jednocześnie pozostawiając członkom pewną autonomię na torze.

Sam tor wyścigowy jest inspirowany uznaniem Aarona Weissa dla formy i funkcji europejskich torów F1, Jest wyposażony w najnowsze technologie motoryzacyjne, aby zapewnić płynną komunikację i maksymalne bezpieczeństwo.

Auto Loft na drugim piętrze w The Concours Club.
Auto Loft na drugim piętrze w The Concours Club.

Garaże Auto Loft są dostępne dla członków do przechowywania pojazdów, a sprzęt jest konserwowany przez personel klubu. Każdy strych mieści 12 pojazdów i obejmuje duży obszar obserwacyjny na drugim piętrze. Na parterze znajduje się garderoba, kuchnia, prysznic, toaleta oraz dodatkowy pokój, który można dostosować do preferencji klienta.

Chociaż klub jest otwarty i w pełni operacyjny, budowa innych obiektów, takich jak więcej Auto Loftów, wciąż trwa i jest mierzona zapotrzebowaniem członków. Projektanci klubu są stale świadomi wzorców użytkowania i potrzeb członków, zapewniając przestrzeni, jak mówi Weiss, „organiczny wzrost”.

Flat 6 Fest of the Concours Club 14 stycznia 2023 r
Flat 6 Fest of the Concours Club 14 stycznia 2023 r.

Jako przykład swojej zdolności do ekspansji poza tor, w sobotę 14 stycznia klub był gospodarzem ekskluzywnego wydarzenia poświęconego historii i pasji marki. Porsche. Podobnie jak wydarzenia takie jak Luftgekuhlt, Flat 6 Fest przyciągnął fanów i kolekcjonerów Porsche do The Concours Club na jedyny w swoim rodzaju pokaz samochodów.

Samochody sygnowane przez Porsche obejmowały kilka Carrera GT, 959 i samochody historyczne, takie jak 962. Obecne były również 917 i 911 Bruce’a Jenningsa wraz z kilkoma piosenkarzami, którzy ponownie wyobrażali sobie 911 i wiele rzadkich modeli z drugiej połowy XX wieku.

w tym
Pojazd RUF na The Concours Club Flat 6 Fest 14 stycznia 2023 r.

Wydarzenie było również hołdem dla marki RUF z siedzibą w Porsche, goszcząc założyciela Rufa. Alois Rove Sr. i powtarzające się niemieckie Muzeum RUF, aby uczcić wyznaczenie klubu Concours na siedzibę w Ameryce Północnej. Jak pojawiło się zdarzenie działa przez sztuka oraz rzeźby znanych artystów Porsche z całego świata, w tym Manu Campa, The Whale Tail Project i Rafael DelCeggio.

Członek Concourse Club kręci się po torze podczas The Flat 6 Festival 14 stycznia 2023 r.
Członek klubu halowego kręci się po torze podczas The Flat 6 Festival.

Łącząc sporty motorowe z luksusem i gościnnością każdego prestiżowego kurortu, The Concours Club skupia kluby motoryzacyjne w centrum miasta, zakłócając konwencje. Z wieloma planami na przyszłość i możliwością pełnienia funkcji administratora przestrzeń eventowa bogaty w udogodnienia, The Club to bezproblemowa wersja amatorskich sportów motorowychTutaj sukces opiera się na pasji, dynamice, która wciąż jest widoczna w każdym elemencie klubu. mieszanina.

* Z informacji od Forbes USA.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *