Wiadomości z ostatniej chwili wojny ukraińsko-rosyjskiej na żywo: Starcie między Słowacją a Rosją

Wiadomości z ostatniej chwili wojny ukraińsko-rosyjskiej na żywo: Starcie między Słowacją a Rosją

Biden podtrzymuje swoje wsparcie dla Ukrainy w rozmowach z sojusznikami

Prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden powtórzył to we wtorek podczas rozmowy telefonicznej z zachodnimi sojusznikami Niezłomne wsparcie dla suwerenności i integralności terytorialnej Ukrainy w obliczu „brutalnej” wojny rozpoczętej przez Rosję W dniu 24 lutego 2022 r.

Liderzy tak mają Omówili różne kwestie, takie jak dostawy broni i amunicji do Kijowa w celu obrony jego terytorium. On Wzmocnienie ukraińskiej obrony powietrznej I również Infrastruktura energetyczna czeka zimę

To samo tyczy się liderów Traktat o wysłaniu pomocy na rzecz ożywienia gospodarczego na Ukrainie Oraz inne wyzwania, takie jak bezpieczeństwo żywnościowe na arenie międzynarodowej, jak wskazano we wtorkowym oświadczeniu Białego Domu.

Podczas rozmowy obecni byli przywódcy europejscy, a także Jkanclerz Niemiec Olaf Schulz; On Premier Kanady Justin Trudeau; On Sekretarz Generalny NATO Jens Stoltenberg On Premier Japonii Fumio Kishida; On Prezydent Polski Andrzej DudaOn Premier Wielkiej Brytanii Rishi Sunak; the Premier Włoch Giorgia MeloniOn Prezydent Rumunii Klaus Iohannisoraz Minister spraw zagranicznych Francji Caterina Colonna.

W tym sensie Przewodniczący Rady Europejskiej Charles Micheloraz Przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen, Na portalu społecznościowym X zamieściła dwie wiadomości o zaproszeniu zachodnich przywódców i sojuszników.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *