Wideo. „Jakie smaczne!” W kazaniu ksiądz Tiktoker z Polski nawiązuje do poczwarek z Salwadoru

Z ambony ksiądz, który stał się wirusowy w chińskiej sieci społecznościowej, odniósł się do Salwadoru i jego słynnego, typowego dania.

Ksiądz Adam Kotas z Polskiego Narodowego Kościoła Katolickiego stał się sensacją w mediach społecznościowych dzięki swoim kazaniom wypełnionym zabawnymi anegdotami. W każdym ze swoich kazań ksiądz ten pochodził z Polski, ale mieszkał w Las vigas; Opowiada historie, które wywołują wiele śmiechu wśród parafian. Dziwaczny akcent, zaraźliwy śmiech i wyrażenia bardzo charakterystyczne dla slangu latynoamerykańskiego sprawiają, że ich rozmowy są interesujące.

Przeczytaj także: 9 maluchów o egzotycznym smaku salwadorskim, których próbowałeś?

W ostatnich dniach słynny „wpływowy” ojciec odniósł się do Salwadoru i dziewic. W jednym ze swoich wystąpień ksiądz wskazał z ambony na: typowe danie Najbardziej symboliczny kraj Ameryki Środkowej.

Ojciec Adam zawsze zabawia parafian swoimi żartami. Zdjęcie: zdjęcie ilustracyjne, niekomercyjne / www.facebook.com/FrAdamKotas/photos/a.185492508743971

Przy tej okazji Ojciec Adam mówił o ubóstwie io tym, jak ważne jest, aby ludzie byli w takim stanie dla Boga. Podobnie ostro krytykuje tych imigrantów w Stanach Zjednoczonych, którzy zaprzeczają lub zapominają o swoim skromnym pochodzeniu.

„A ubóstwo rodzi się w żłobie na środku stołka, a jeśli to jest dobre dla Syna Bożego, to jest to również dobre dla twojego syna i dla ciebie. Niech przyjdzie ubóstwo!”, słyszano, jak ksiądz powiedział w filmie, który już stał się wirusowy TIK Tok.

„Jesteś tym, kim jesteś z powodu tej „przeklętej” farmy, o której mówią ci, że jest taka zła, dlatego chciałem uciec. Ale jesteś tym, kim jesteś z powodu tej farmy w Michoacan, za którą tak bardzo tęsknisz, jest ’ nie? Albo ta farma w Gwatemali, albo to miasto w Salwadorze. Nie znasz już (lubisz) poczwarek. Jak pyszne były wówczas dziewice! A teraz „Uugh! Już nie, bo masz taki pełny żołądek. Nikt z was tutaj nie wydaje się niedożywiony, ale (wy) jesteście niedożywieni duchowo” dodany.

Będziesz zainteresowany: W Salwadorze! Zwierzak przerywa mszę i śpi na środku ołtarza w pobliżu Eucharystii

Należy zauważyć, że ks. Adam kilka miesięcy temu opuścił Kościół rzymskokatolicki, aby wstąpić do Polskiego Narodowego Kościoła Katolickiego (PKNC), wyznania, które choć nosi nazwę „katolickie”, nie jest w pełnej komunii z miejscowymi biskupami ani papieżem Franciszkiem .

Ojciec Adam opuścił Kościół rzymskokatolicki. Obecnie jest częścią Polskiego Kościoła Katolickiego. Obecnie jest przypisany do kościoła w Las Vegas w Stanach Zjednoczonych. Zdjęcie: ilustracyjne, niekomercyjne zdjęcie / https://www.facebook.com/FrAdamKotas/videos/?ref=page_internal

Adam Cottas został wyświęcony na księdza katolickiego w 2010 roku przez Monsa Daniela Walsha, ówczesnego biskupa diecezji Santa Rosa w Kalifornii. Jednak niedawno opublikował wideo na swoich portalach społecznościowych, w którym potwierdza, że ​​zdecydował się dołączyć do PNCC, aby zabrać go do Las Vegas.

Pomimo tego, że ks. Adam podkreślił w swoim oświadczeniu „nie zmieniam religii, zmieniam tylko tradycje”, Palestyńskie Narodowe Centrum Standardów nie zostało oficjalnie uznane za część Kościoła Katolickiego.

W każdym kazaniu słynny proboszcz śmieje się z parafian. Film ilustracyjny i niekomercyjny / www.tiktok.com/@edithanduagavilla/video/7027830766528744750

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *