Wideo: Mężczyzna zabija narzeczonego swojej byłej dziewczyny, a następnie popełnia samobójstwo na jej oczach w Polsce

Ostrzeżenie o treści wrażliwej. W biały dzień uzbrojony mężczyzna wszedł do restauracji, w której jadła jego była partnerka i jej nowy chłopak. w PolsceGdzie mężczyzna wydaje się być pełen gniewu i zazdrości, Zastrzelili nowego przyjaciela na oczach przerażonej kobiety. Ofiara leżała na ziemi, a w kolejnym akcie napastnik popełnił samobójstwo na oczach kobiety.

Tak powiedział sam Andrzej Boroviak, rzecznik policji w Poznaniu Do zdarzenia doszło w ogródku restauracji przy St Martin’s Streetna Starym Mieście w Poznaniu, które jest popularnym miejscem wśród turystów i mieszkańców.

Ofiara została zidentyfikowana jako 30-letni Konrad Domagała, który był popularny w mediach społecznościowych dzięki swojemu blogowi, na którym omawiał kwestie kulturowe i gospodarcze. Działał także w organizacji artystycznej Wolne Miasto Łódź.

Młody mężczyzna zaręczył się ze swoją dziewczyną 7 lipcaTo złości Mikołaja Bachosza, byłego partnera kobiety, który w przypływie wściekłości postanawia zastrzelić Konrada.

Przestępstwo zostało zarejestrowane na wideo i udostępnione w mediach społecznościowych., gdzie widać ciało Dumagali leżące już na ziemi z ranami postrzałowymi, a obok niego jego partner, który nieznośnie krzyczy; Podczas gdy napastnik wciąż tam jest. Chwilę później zdjął kapelusz, który miał na sobie, wycelował w głowę i pociągnął za spust, umierając natychmiast.

W tym momencie, gdy napastnik popełnił samobójstwo, na miejsce wkroczyła policja, aby udzielić pomocy. Z powodu tych zgonów nie ma zatrzymanych.

Wideo: za pośrednictwem sieci społecznościowych.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *