WIDEO: Mister Supranationale El Salvador 2022 pokazuje, jak wyglądał w wieku 18 lat

„Tak wygląda osiem lat” – napisał model salwadorski, oglądając swój pierwszy osobisty dokument i porównując go z obecnym modelem.

Mister Supranational El Salvador 2022, Adrián Itzam-Na, niedawno przeszedł do historii jako pierwszy Salwadorczyk, który zakwalifikował się do pierwszej dziesiątki konkursu piękności, który odbył się 16 lipca w Polsce.

Od tego czasu 26-latek zyskał jeszcze większą sławę i staje się bardziej aktywny w swoich mediach społecznościowych. W ten sposób Itzam-Na udostępnił wczoraj na swoim koncie na Instagramie krótki filmik ze swojego DUI, na którym można zobaczyć, jak wyglądał, gdy skończył 18 lat.

Możesz być zainteresowany: Wideo: Arogancki? Zła reakcja Bunny’ego, gdy fan rzucił w niego telefonem komórkowym

„Tak wygląda osiem lat” – napisał model salwadorski, pokazując swój pierwszy i aktualny dokument osobisty.

Adrián Itzam-Na dorastał w Rosario de Moura. Jest studentem Bachelor of Science in Education na kierunku Wychowanie Fizyczne na Uniwersytecie El Salvador (UES) i pracuje jako certyfikowany trener personalny ISFA.

Oprócz bycia profesjonalnym modelem, jest tancerzem breakdance i celował w zawodach kulturystycznych, takich jak Arnold Sports Festival w Europie oraz Mistrzostwa Ameryki Środkowej i Karaibów.

Film: Obraz ilustracyjny, niekomercyjny / https://instagram.com/stories/adrian.itzam/2901244184983053774?igshid=MDJmNzVkMjY=

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.