wideo. Salwadorczyk Adrian Monge prezentuje swój talent breakdance w Polsce

wideo.  Salwadorczyk Adrian Monge prezentuje swój talent breakdance w Polsce

W konkursie Mister Supranational 26-letnia modelka znalazła się w gronie pięciu finalistów przesłuchania talentów. Podziwiał jego choreografię.

przez J. Barrera
15 lipca 2022 – 09:49

Dzięki swoim umiejętnościom breakdance przedstawiciel Salwadoru w Mister Supranational, Adrian Itzam Monge, został wybrany jako jeden z pięciu finalistów wspomnianego testu talentów. Konkurs piękności Impreza męska organizowana w Polsce.

Adrian (26 l.) popisał się tym miejskim tańcem w zeszły poniedziałek. Podczas tego specjalnego wydarzenia zaprezentowano także pozostałych czterech finalistów tego testu: Mendoza Desir z Haiti; Matthew Gilbert Wibowo z Indonezji; Sanesh Shrestha z Nepalu i Tinarupakorn Muangmai z Tajlandii.

Przeczytaj także: Salwadorka została finalistką konkursu talentów Mister Supranational w Polsce

Skomplikowaną choreografię Salwadorki zaprezentowano w obecności sędziów i pozostałych kandydatek tego konkursu piękności.

Adrian Itzam podnosi w Polsce imię Salwadoru. Zdjęcie: Zdjęcie o charakterze poglądowym i niekomercyjnym/ www.instagram.com/p/CfyyOhdsCNk/

Film ze wspomnianej demonstracji Adrián udostępnił na swoim koncie na Instagramie.

„Bardzo dobra robota! Jesteś bardzo utalentowana. Niech Bóg otworzy Ci drogi. Dumna ze swojej roli i reprezentowania naszego kraju”, „Oprócz tego, że jest przystojna i mądra, bardzo utalentowana”, „Wspaniały występ, gratulacje”, „Występy innego poziom” i „Brawo! To jest „To obecność rytmu i ruchu. Sukcesy”.to tylko niektóre z komentarzy wyrażanych przez obserwujących modelkę.

Będziesz zainteresowany: Wideo. Nie podjęto żadnych działań! La Tenchis położona jest na skraju doliny

„Jestem podekscytowana i szczęśliwa, że ​​mogę reprezentować mój kraj w finale talentów. Dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierają. „Adrian napisał w innym poście ogłaszając wiadomość o swojej klasyfikacji.

Adrián Itzam Mongehas wystąpił w Mister Supranational. Film objaśniający, niekomercyjny/ https://www.instagram.com/p/CgAgsZRs_3K/

Dzięki swojej międzynarodowej estetyce, blond i kręconym włosom, imponującym zielonym oczom i ogromnej charyzmie, Salwadorczyk Adrian Itzam Monge wyróżnia się w konkursie piękności.

Nazwisko zwycięzcy tego testu zostanie ogłoszone wkrótce.

Znakomita obecność i udział Itzama w Europie nie umknęła uwadze wielu specjalistów z dziedziny konkursów piękności oraz serwisów związanych z konkursami piękności, którzy klasyfikowali go jako jednego z kandydatów do tytułu.

Zdjęcie: Zdjęcie o charakterze poglądowym i niekomercyjnym/ www.instagram.com/p/Cf3THxPMty7/

Missology, jedna z najważniejszych i najbardziej szanowanych witryn w Internecie, umieściła Salwadorczyka na swoim ostatnim szczycie dotyczącym proroctw. Spośród 21 zawodników, którzy znaleźli się w czołówce, Adrián zajmuje 11. miejsce.

Na pierwszym miejscu plasuje się Angel Olaya z Argentyny, za nim plasują się Matthew Gilbert Wibowo z Indonezji i Bui Xuan Dat z Wietnamu, którzy zajmują odpowiednio drugie i trzecie miejsce. Missology wyjaśnia w swoim poście, że „lista może ulec zmianie w miarę postępu konkursu”.

Wracając do okładki

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *