wideo. Salwadorczyk faworytem Mister Supranational w Polsce

Adrián Itzam Monge, 26 lat, znajduje się na liście ulubionych opublikowanych przez Missology, stronę konkursu piękności.

Swoim światowej klasy modelem, kręconymi blond włosami, olśniewającymi zielonymi oczami i przytłaczającą charyzmą Salvador Adrian Itzam Monge wyróżnia się w odbywającym się w Polsce konkursie Mister Supranational Men’s Beauty Contest 2022.

Przeczytaj także: „Aby reprezentować mój piękny kraj”: Adrian Itzam, ponadnarodowy mistrz Salwadoru, podróżował do Polski

Znakomita frekwencja i udział Itzama w Europie nie pozostała niezauważona w oczach wielu powiadamiających i stron związanych z wyborami Miss, które zaliczają go do grona pretendentów do tytułu.

Itzam wraz z innymi zawodnikami. Zdjęcie: zdjęcie ilustracyjne, niekomercyjne / www.instagram.com/p/CfyyOhdsCNk/

Misologia, jedna z najważniejszych i najbardziej szanowanych stron internetowych, umieściła Salwador na szczycie ostatnich prognoz. Spośród 21 zawodników na tym szczycie, Adrián zajął 11. miejsce.

Ta strona stawia Angel Olaya z Argentyny na pierwszym miejscu, za nim plasują się odpowiednio drugie i trzecie miejsce Matthew Gilbert Wibowo z Indonezji i Pui Xuan z Wietnamu.

Będziesz zainteresowany: Wideo: „Umierałem, aby je ożywić”. Luciana Sandoval pojawia się ponownie po nieobecności

Należy zauważyć, że Missology stwierdza w swoim poście, że „ta lista może ulec zmianie w miarę postępu konkursu”.

Salwador pojawia się na ostatnim miejscu w rankingu opublikowanym przez Missology. Zdjęcie: zdjęcie ilustracyjne, niekomercyjne / www.facebook.com/missosology/photos/a.778149715534628/5986798791336335/

Test zaliczony

Niedawno 26-letni Itzam miał okazję uczestniczyć w jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń konkursu piękności: wybiegu mody. W tym pokazie uczestnicy pokazali światu swój talent do modelowania i kreatywność projektantów ze swoich krajów.

Z tej okazji Itazam miał na sobie czarno-czerwono-biały ozdobiony smoking od salwadorskiej firmy Moškem Menswear. Na wspomnianej imprezie młoda modelka miała również na sobie zestaw w nowoczesnym i odważnym stylu, który obejmował odsłaniające spodnie projektantki Alexandry Quintero.

Tak El Salvador patrzył na pokaz mody. Zdjęcie: obraz ilustracyjny, niekomercyjny/www.facebook.com/missosology/photos/pcb.5992735677409313/5992731290743085

To był ten ostatni strój, w którym Salwadorczyk nagrał uliczne wideo, w którym daje małą próbkę swojej ostatniej wielkiej pasji: breakdance.

Spektakularny Mister Supranational 2022 odbędzie się w sobotę 16 lipca.

Adrián Itzam Monge wykonuje w Polsce świetną robotę. Film objaśniający i niekomercyjny / www.instagram.com/p/CfyyOhdsCNk/

wrócić do domu

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.