wideo. Salwadorczyk jest faworytem wyborów Mister Supranational w Polsce

wideo.  Salwadorczyk jest faworytem wyborów Mister Supranational w Polsce

Adrian Itzam Monge (26 l.) znajduje się na liście faworytów opublikowanej przez Missology, witrynę internetową poświęconą konkursom piękności.

przez J. Barrerę
09 lipca 2022 – 09:40

Swoim międzynarodowym wyglądem modela, blond i kręconymi włosami, cudownymi zielonymi oczami i porażającą charyzmą Salwadorczyk Adrian Itzam Monge wyróżnia się w odbywającym się w Polsce konkursie piękności dla mężczyzn Mister Supranational 2022.

Przeczytaj także: „Reprezentować mój piękny kraj”: Adrian Itzam, Mr. Supranational of Salvador, pojechał do Polski

Znakomita frekwencja i uczestnictwo, jakie zapewnił Etizam w Europie, nie pozostały niezauważone w oczach wielu specjalistów z dziedziny konkursów piękności oraz portali związanych z konkursami piękności, którzy klasyfikowali go jako jednego z kandydatów do tytułu.

Azzam z innymi zawodnikami. Zdjęcie: Zdjęcie o charakterze poglądowym i niekomercyjnym/ www.instagram.com/p/CfyyOhdsCNk/

Missology, jedna z najważniejszych i najbardziej szanowanych witryn w Internecie, umieściła Salwadorczyka na swoim ostatnim szczycie dotyczącym proroctw. Spośród 21 zawodników, którzy znaleźli się na szczycie, Adrián zajmuje 11. miejsce.

Na pierwszym miejscu plasuje się Angel Olaya z Argentyny, za nim plasują się Matthew Gilbert Wibowo z Indonezji i Bui Xuan Dat z Wietnamu, którzy zajmują odpowiednio drugie i trzecie miejsce.

Będziesz zainteresowany: Wideo: „Nie mogłem się doczekać, żeby się przywitać”. Luciana Sandoval powraca po nieobecności

Należy zauważyć, że Missology wyjaśniła w swoim poście, że „lista może ulec zmianie w miarę postępu konkursu”.

Zbawiciel pojawia się na niedawnym szczycie opublikowanym przez Missology. Zdjęcie: Zdjęcie o charakterze poglądowym, niekomercyjnym/ www.facebook.com/missosology/photos/a.778149715534628/5986798791336335/

Test zaliczony

Niedawno 26-letnia Itzam miała okazję uczestniczyć w jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń wspomnianego konkursu piękności: wybiegu. W tym pokazie uczestnicy pokazali światu swój talent w prezentowaniu mody i kreatywność projektantów ze swoich krajów.

Z tej okazji Itizam założył zdobiony smoking z czarno-czerwono-białym nadrukiem salwadorskiej marki Moškem Menswear. Na imprezie młoda modelka założyła także nowoczesny i odważny strój, w którym znalazły się odkrywcze spodnie zaprojektowane przez projektantkę Alexandrę Quintero.

Tak Salwadorka wyglądała na pokazie mody. Zdjęcie: Zdjęcie o charakterze poglądowym, niekomercyjnym/ www.facebook.com/missosology/photos/pcb.5992735677409313/5992731290743085

W tym najnowszym stroju Salwadorczyk nagrał na ulicy film, w którym przedstawia małą próbkę swojej wielkiej pasji: dzikiego tańca.

Gala Mister Supranational 2022 odbędzie się w sobotę 16 lipca.

Adrián Itzam Monge wykonuje w Polsce świetną robotę. Film objaśniający, niekomercyjny/ www.instagram.com/p/CfyyOhdsCNk/

Wracając do okładki

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *