Wiedźmin: Henry Cavill obiecuje, że jego postać będzie mówić więcej w drugim sezonie

Henry Cavill utrzymuje dość stałą popularność dzięki roli Supermana w Człowieku ze stali — 55% Batman kontra Superman: Świt sprawiedliwości – 27% Drużyna Sprawiedliwości – 41% i Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera – 82%, ponieważ jego postać przeszła zauważalne zmiany między jedną wersją a drugą. Aktor stał się jednym z najbardziej lubianych członków DC Extended Universe i chociaż pracuje z Warner Bros. A DC Films zostało uznane za skończone, wciąż jest mnóstwo ludzi, którzy chcą go odzyskać jako Krypton.

Czytaj: Czy siostrzeniec Henry’ego Cavilla otrzymał reprymendę za to, że jego wujek był Supermanem? To jest prawdziwa historia

Podczas gdy studio nie dało żadnych wskazówek co do możliwości uratowania swojej postaci do przyszłych filmów, chociaż Dwayne Johnson był nieugięty w kwestii roli w Czarnym Adamie, Cavill kontynuował inne projekty, w których stara się to udowodnić. Bądź kimś więcej niż tym słynnym bohaterem. W 2018 roku zagrał Augusta Walkera w Mission: Impossible – Fallout – 98%, podczas gdy w 2019 roku skupili całą uwagę na oryginalnym serialu Netflixa.

Magik – 67% to program oparty na serii fantastycznych i bohaterskich powieści napisanych przez polskiego Andrzeja Sapkowskiego, który swoją pierwszą opowieść o czarodzieju opublikował w 1986 roku, by zacząć dzisiaj pt. Epicki czarnoksiężnik (s Epos o Geralcie de Rivia) na początku lat dziewięćdziesiątych. Popularność tych historii wzrosła tak bardzo, że w 2001 roku zainspirowałyby film, który nie spotkał się z najlepszym przyjęciem, ale przechodząc przez gry wideo, by w końcu wylądować w serialu.

komunikować się z: Plotka: Warner chce, aby Superman zmierzył się z Supergirl w DCEU

Dwa dni temu oficjalnie ukazał się pierwszy zwiastun drugiego sezonu, a z tej okazji Netflix zaprezentował pierwszy WiedźminCon, na którym był prezenter Josh Horowitz Zebrała dużą część pytań od fanów serialu, które zadała przed bohaterem. Wiele z tych pytań było związanych z możliwymi zmianami osobowości. Henry Cavill Potwierdził, że dokona zmian, w szczególności, że będzie teraz więcej mówił, bo w pierwszym sezonie okazał się człowiekiem małomównym, który bardziej skupił się na swoim umyśle i oczywiście walce.

Aktor podkreślał, że w pierwszym sezonie jego milczenie było konieczne, aby wydobyć myślenie jego postaci, a także chciał zrozumieć, jak rzeczy działają w nieznanym mu społeczeństwie. Ale teraz w jego ojczyźnie wszystko będzie inaczej.

Na planie drugiego sezonu był w Kaer Morhen, jego domu, wśród ludzi, których znał, i moim zdaniem musiałem być bardzo rozmowny i rozważny, ponieważ tak właśnie jest. To nie jest brutalne. Dla mnie bardzo ważne było zbliżenie Geralta do ksiąg, na ile pozwalała na to wizja i fabuła. Chciałem, żeby była bardziej szczegółowa, inteligentniejsza i bardziej reprezentatywna dla człowieka, który żył siedemdziesiąt lat i miał skłonności filozoficzne. Czasami może mieć depresję, ale jest też mądry. Był obecny. Jest dobrym człowiekiem mimo nieprzyjemnych chwil i zdolnym do niezwykłej przemocy, ale jego intencje są czyste. Chciałem o tym myśleć jak najwięcej.

Może Cię zainteresować: Wiedźmin: Henry Cavill udostępnia Geraltowi zwiastun drugiego sezonu

Aktor zgodził się, że powaga jego postaci była śmieszna w czasach, gdy uważał się za „wściekłego bałwana”, ale teraz ten komediowy akcent – ​​który nie był zamierzony – zniknął. Z drugiej strony tłumacz wskazał też, że Geralt będzie teraz znacznie cieplejszy, zdając sobie sprawę, że Ciri potrzebuje go w tym sensie, może nie bezpośrednio jako postaci ojca, ale jako starszego brata, któremu mógłby zaufać.

Chociaż Henry zgodził się, że rozdzielenie bohatera i czarownicy Yennefer będzie miało na niego wpływ, skupił się na mądrości ochrony Cirelli, zdając sobie sprawę, że nie jest już księżniczką, aby uczynić ją silną kobietą zdolną stawić czoła życiu. Do najtrudniejszego i najtrudniejszego może się to wydawać. Drugi sezon Magik Oczekiwane 17 grudnia 2021 r.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *