Wiedźmin: Hołd złożony pierwszemu aktorowi, który zagrał Geralta

Netflix postanowił oddać hołd jednemu z aktorów, który grał Geralta de Rivii w innym programie niż Wiedźmin, co zachwyciło fanów sposobem, w jaki to zrobił.

Na długo zanim zobaczyłem Magik w Netflix znać interpretację Henry Cavill Podobnie jak Geralt z Rivii, był inny aktor, który również to zagrał, Michał Żibrowski, ale w innym programie zatytułowanym The Hexer. Powód, dla którego osoby odpowiedzialne za tłumaczenia na Netflix dla różnych krajów świata postanowiły go uhonorować.

Wiedźmin: Aktor Michał Żebrowski jako pierwszy zagrał Geralta z Rivii

W 2002 roku polski serial telewizyjny huxerktóry również podążał za Geraltem z Rivii stworzonym przez autora książki Andrzeja Sapkowskiego i funkcjonalnie opowiadał tę samą historię, co film, ale bardziej szczegółowo, w którym wystąpił aktor Michał Żibrowski. Za jego świetny występ w programie fantasy Netflix nie dał mu większego uznania.

Większość projektów przesyłanych strumieniowo w serwisie Netflix jest nagrywana w wielu językach, dzięki czemu może cieszyć się nimi szersza publiczność. Działa to tak samo, jak japońskie anime, gdy jest dubbingowane na dowolny inny język. Nowy dźwięk zostaje umieszczony w ustach oryginalnej postaci.

W przypadku serii NetflixI Magikw polskiej wersji wybrałem platformę Michał Żibrowski opisze dialog Henry CavillCo pozwoliło aktorowi ponownie wcielić się w rolę Geralta z Rivii po ponad 20-letniej przerwie. Co prawda nie ma fizycznego wyglądu Żebrowskiego, tylko mój głos, ale powrót z pewnością wywołał u niego wielką falę nostalgii i dumy z nadarzającej się okazji.

Wiedźmin: Hołd złożony pierwszemu aktorowi, który zagrał Geralta, Michałowi Żebrowskiemu

Seria Hexer zdołała uzyskać tylko pierwszy sezon 13 odcinków, który opowiada wiele z historii, którą fani oglądali w Wiedźminie Netflixa. Jednak jego sukces był bardzo niski, więc producenci postanowili anulować projekt i nie kontynuować go.

ciekawie, Magik Trochę bliżej było do oryginalnej historii książek i gier wideo Sapkowskiego, dlatego serial zyskuje tak dużą popularność, a fani nie mogą się doczekać premiery trzeciego sezonu niebawem dramatu. program.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.