Wiedźmin: Zdobądź darmowy cyfrowy pakiet przedmiotów GOG

CD Projekt RED może skupić się na naprawieniu Cyberpunk 2077, ale to nie znaczy, że pozostawił Wiedźmina całkowicie na uboczu. Oprócz kontynuowania prac nad GWINTA, zręcznościową grą osadzoną w świecie czarodziejów, polski deweloper składa prezent dla całej społeczności fanów. Poprzez GOG.com, ich sklep cyfrowy, można uzyskać plik Ekscytujący pakiet materiałów cyfrowych, Który będzie dostępny całkowicie za darmo przez ograniczony czas, do 20 maja.

The Witcher: The Good stuff set, w tym Grafiki koncepcyjne, książki i ścieżki dźwiękoweI „tworzenie” teledysków, koncertów, tapet i wielu dodatków związanych z tytułami z Geraltem de Rivia w roli głównej. Teraz, gdy seria Netflix weszła w postprodukcję, czas wrócić do gier wideo, nawet jeśli są to dwa całkowicie niezależne projekty.

Ponadto décimo aniversario de Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, Gra wideo nie jest tak udana jak trzecia część, ale to stworzyło fundamenty, które zapewniły triumf sadze. Rozwijająca się firma obchodzi swoje urodziny poprzez prace wykonane na zamówienie różnych artystów z całego świata, jak pokazano na jej oficjalnym koncie na Twitterze.

Naprawa Cyberpunk 2077

CD Projekt RED całą swoją uwagę skupił na Cyberpunk 2077, tytule, który trafił do sprzedaży w grudniu zeszłego roku po kilku opóźnieniach. Jednak premierze towarzyszyły świetne Problemy z wydajnością i błędy, Zwłaszcza na konsolach do gier poprzedniej generacji, za co studio musiało kilkakrotnie przepraszać. Od tego czasu wydali kilka aktualizacji, aby zainstalować produkt w maksymalnym zakresie. W następnych miesiącach będą nadal wprowadzać nowe poprawki.

W międzyczasie Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzyma plik Wersja dla maszyn nowej generacji (Xbox Series X, Xbox Series S, PS5 i PC) do końca roku. Za adaptację odpowiada Saber Interactive, to samo studio, które wprowadziło grę na konsolę Nintendo Switch.

Źródło | GOG.com

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *