Wielka Brytania doświadcza szczytowych dziennych infekcji w ciągu sześciu miesięcy, z 51 870 zarażonymi

Wielka Brytania doświadcza szczytowych dziennych infekcji w ciągu sześciu miesięcy, z 51 870 zarażonymi
COVID-19 w Londynie w Wielkiej Brytanii. Obraz za pośrednictwem EFE/Archiwum

W ciągu kilku dni od ponownego otwarcia Anglii, ponieważ obowiązkowe stosowanie masek na twarz zostanie wyeliminowane, Wielka Brytania odnotowała szczyt zakażeń COVID-19.

Zjednoczone Królestwo Kolejne 51 870 nowych przypadków zgłoszonych z COVID-19 W ciągu ostatnich 24 godzin, największa liczba od 15 stycznia ubiegłego roku, sześć miesięcy temu, według Opublikowane dane przez brytyjskie Ministerstwo Zdrowia.

W tym samym czasie, według tego samego oficjalnego źródła, odnotowano również 49 kolejnych zgonów z powodu tej choroby.

liczba p -Z rozmnożenia wirusa – w Anglia Nieznacznie spadła do między 1,2 a 1,4, pomimo znacznego wzrostu wskaźnika infekcji koronawirusem w Wielkiej Brytanii w ostatnich tygodniach.

Według danych Biura Statystyk Narodowych (ONS), w ubiegłym tygodniu najprawdopodobniej w Anglii zachorowało ponad pół miliona obywateli w prywatnych gospodarstwach domowych. COVID-19, co odpowiada jednej zarażonej osobie na każde 95.

Ministerstwo Zdrowia nadal wzywa obywateli do przyjęcia szczepionki do następnego dnia 19-tego, poniedziałek, kiedy to ostatnie szczepienie zostanie wyeliminowane ograniczenia Legalny w Anglii, pomimo wzrostu liczby codziennych urazów i używania maska Nie będzie to już obowiązkowe.

Z informacjami z EFE

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *