Wielka Brytania frustruje Meksyk, Polskę Brazylię i Kazachstan rozczarowują Argentynę

Sports Writing, 17 kwietnia (EFE). Wielka Brytania, która wyeliminowała Meksyk i Polska, która pokonała Brazylię i Kazachstan, która pokonała Argentynę, zakwalifikowała się do Billie Jean King Cup, poprzedniego Pucharu Konfederacji, wraz z Ukrainą i Kanadą. Łotwa, Włochy i Holandia.

Te osiem drużyn przechodzi do etapu kwalifikacji do turnieju 2022, podczas którego będzie kilka miejsc do etapu finałowego.

W przyszłym roku Meksyk, Brazylia, Argentyna, Serbia, Indie, Japonia, Rumunia i Chiny będą rywalizować w swoich mistrzostwach regionalnych.

Polska potrzebowała dogrywki w meczu deblowym, aby opuścić Brazylię, która utrzymała parytet do końca (3-2).

Magdalena Frech i Katarzina Kawa dały europejskiemu zespołowi zwycięstwo po powrocie na ostatni punkt do Carolina Milligene Rodriguez Alves i Luisa Stefani (1-6, 6-2, 6-4).

Katie Poulter dała Wielkiej Brytanii zwycięstwo nad Meksykiem w Londynie (3: 1). Brytyjska drużyna, która pierwszy dzień zakończyła podaniem na właściwym torze po dobrych singlach, napotkała opór przeciwnika, który skracał krótkie dystanse dzięki Marceli Zacharii, która pokonała Heather Watson (6-3 7-6 (1 )).

Ale Poulter pokonał Julianę Olmos (6-4 6-1) i opuścił Meksyk z turnieju.

Argentyna z rąk Marii Lourdes Carli stawiała opór do końca, ale nie udało jej się z Kazachstanem, który zdecydował o swoich pasach w meczu deblowym (2-3) meczu, który odbył się w Cordobie.

Karl, który w piątek kibicował Argentynie, wrócił do wyrównania remisu. Elena Rybakina pokonała Nadię Podoroską (6-4 6-4), a później Julię Putintsevę, która przeszła na emeryturę i zremisowała jeden set (6-7 (3) 7-6 (3)).

Carly utworzyła duet z Podoroską, ale nie była w stanie pokonać Anny Daniliny i Jarosława Shvidovej w finale (6: 0, 7: 5), który dał Kazachstanowi kwalifikację.

Kanada, Łotwa i Ukraina były już na dobrej drodze już pierwszego dnia po zdobyciu pierwszych dwóch punktów przeciwko swoim rywalom. Nie było powrotu.

Kanada zakończyła zwycięstwo w Kraljewie nad Serbią, która nie odniosła żadnego zwycięstwa (0-4). Drużyna z Ameryki Północnej, która w sobotę odniosła dwa zwycięstwa, zakończyła gola Leilą Annie, która podążyła za Niną Stojanovic (3-6 6-3 6-4).

Strzelono też w parach i to naprawdę nie ma sensu, ponieważ Rebecca Marino i Carol Chow pokonały Ivanę Yurovic i Alexandrę Kronic (6-7 (4), 6-3, 10-0).

Łotwa miała taką samą pozycję przeciwko Indiom w Jurmali (3: 1). Anastasia Sevastova zakończyła swoje zwycięstwo na właściwym torze w piątek, pokonując Ankitę Rainę 6: 0, 6: 4. Reprezentacja Indii dodała swoje jedyne podwójne zwycięstwo, które jest naprawdę nieistotne. Rutuga Bossal i Zell Desai pokonali Danielę Weissmann i Patricię Spaaka (6-4 5-7 10-2)

Ukraina pokonała Japonię w Churomorsku (4-0). Elena Svitolina zakończyła serię pokonując Yuki Naito w trzech setach (6-4, 4-6 i 7-6 (3)). Gospodarze odnieśli sukces w meczu tag team, a Ludmiła Kishinuk i Nadia Kishinuk nie pozwolili Shiho Akicie i Himari Sato (6-2 7-6 (2)) na zdobycie punktów dla drużyny azjatyckiej.

Włochy również zakończyły pierwszy dzień dwoma zwycięstwami, ale nie zdołały znaleźć się na szybkim torze w Cluj. Rumunia zmniejszyła prowadzenie dzięki Elenie Gabrieli Ross, która pokonała Jasmine Pauloni (1-6 6-3 6-4).

To Elisabetta Cocciarreto pokonała Mihaelę Pozarenescu (7-5 ​​7-6 (5)) i zakończyła zwycięstwem przez Alpy (3-1).

Dopiero pod koniec Holandia zakwalifikowała się w Hertogenbosch przeciwko Chinom (3-2). To debla zakończyły serię po zwycięstwie Xiyu Wanga nad Lesley Pattinama (6-3, 5-7, 6-4) i dały Azjatom prowadzenie.

Arantxa Rus była kluczem. Zremisował w serii po pokonaniu Xinyu Wanga, który wyszedł, gdy przegrał 6-4, 4-3, a następnie był częścią debla z Demi Schuurs pokonując Shuai Zhang i YiFan Xu (6-1, 6-4), dając ocena do Holandii. EFE

Aba / Rosnąco

| K: DEP: SPORT, TENIS |

| P: DEP: en-ES: 15065000: Sport: Tenis |

| P: |

17.04.2018 / 21

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *