Wielka nagroda i uznanie dla Twitcha Olé!

A najlepszą stroną dla rozrywki lub sportu jest … ¡Olé z Argentyny! Zdobycie nagrody jest zawsze zabawne. I wiele więcej, jeśli dyskryminacja pochodzi z globalnej organizacji medialnej: Światowe Stowarzyszenie Wydawców Wiadomości (WAN-IFRA) Poznaj prywatną transmisję O zwycięstwo Olé w dniu losowania Pucharu Świata w Katarze dzięki nowemu kanałowi Twitch (@diariooleok). To nas cieszy.

Świetna produkcja Olé w dniu losowania Pucharu Świata.

Po przeanalizowaniu 120 projektów 62 firm medialnych z 13 krajów Ameryki Łacińskiej, Członkowie międzynarodowego jury pochwalili trzygodzinną wysyłkę, która była świadkiem najbardziej pamiętnego momentu podczas wywiadu na żywo z Dipo Martinez: Pochodzący z Anglii bramkarz Argentyny przeanalizował przeciwników Scalonety: Arabię ​​Saudyjską, Meksyk i Polskę. Dwóch byłych zawodniczek Pucharu Świata również wzięło udział w tym specjalnym wydarzeniu, które miało rekordową widownię i było świetną produkcją: Jeden w pierwszym (Pedro Truglio) i drugi, który z minuty na minutę żył tym, co Bollero przewoził dla Argentyny (Checho Batista).

Zobacz też

Luis Islas i Hugo Lamadrid przeszli przez Twitcha Ole!
Macaya Marquez i Pedro Truglio również nie żyją.

Macaya Marquez i Pedro Truglio również nie żyją.

Komunikacja z argentyńską dziennikarką, która zrelacjonowała większość mundialu, Enrique Macaya MarquezA w specjalnej rozmowie z naszym wysłannikiem Iziasem Playuta, który pokazał z Doha, jak Katar przygotowuje się do tego wielkiego wydarzenia, specjalna transmisja została wyemitowana w piątek, 1 kwietnia, Prowadzona przez Julie Perez-Reggio i Teen Insuralde, muzyczny wkład Mattiego Tekli i rapera Wolfa oraz medialne szczegóły specjalistów od identyfikacji gazety, Sergio Maffei i Hernan Klaus, dodały do ​​rozrywki widzów.

Zobacz też

Julio Lamas, Valentin Torres Erwerl, Facundo Imhof i Luana Muñoz na Twitchu Olé

W listopadzie w ramach konferencji Digital Media LATAM 2022, która odbędzie się w Mérida (Meksyk) w dniach 16-18 listopada odbędzie się ceremonia wręczenia nagród. Chociaż już świętujemy…

Wilk też tam był.

Wilk też tam był.

Zobacz też

Prowadziliśmy post na Twitchu Boca - Corinthians and River - Vélez!

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.