Wielki sukces sprzedaży treści RTVE na MIPCOM
Zespół handlowy RTVE zawarł kilka umów na ostatniej edycji targów MIPCOM International Market w Cannes, aby nowe produkcje fantasy, najlepsza rozrywka, wspaniałe filmy dokumentalne i międzynarodowe kanały były widoczne dla całej rodziny na całym świecie.

Wśród zakładów, które cieszyły się dużym zainteresowaniem, seria Godziny szczytu ’Polowanie. GuadianaA Moc pokojuA ’susza’A ’On uderza’; seria dzienna „dwa życia”A Oprócz fikcyjnych wydarzeń ’być albo nie być’ A Jerieli dokumentalne „Ostatnia twierdza” s „Korzenie, historia Carlosa Maldonado”.

RTVE zamknęło ważne umowy dotyczące nadawania w Zjednoczone państwo Z ośmiu fikcyjnych serii Godziny szczytu: pierścionek obietnicA Izabela„Siła Pokoju”, „HIT”, ’zdrada’’Polowanie’, ’Żyję’. Również, Siła Pokojowa i HIT Uzyskane do nadawania w okolicy Latam, Jest oceniany pod kątem zakupu przez operatorów i platformy w różnych krajach Europy Wschodniej, Francji, krajach bałtyckich i Korei.

Najnowsza część sagi „Polowanie”, 'Polowanie. Guadiana Są oceniane w Chorwacji, krajach bałtyckich i Europie Wschodniej; Koprodukcja hiszpańsko-portugalska ’susza’ W różnych krajach Europy Wschodniej, Ameryki Łacińskiej, Izraela, Wielkiej Brytanii, Korei, USA, Kanady i Francji.

Codzienny serial TVE kontynuuje swoją międzynarodową podróż. „Akacja 38” zobaczymy w Polska w Open TV dzięki porozumieniu osiągniętemu przez zespół reklamowy RTVE. „sześć sióstr” Widać to w tym kraju Dzięki umowie z DVT KobietaKanał telewizyjny skierowany głównie do kobiet. Jest oceniany do wydania w Brazylia, Stany Zjednoczone I wiele innych łańcuchów Ameryka Łacińska seria dzienna „dwa życia”A Nominacja do nagród EMI International W kategorii Najlepsza Telenowela.

’On uderza’serial dla nastolatków z Danielem Grau, zwycięzcą Hamburg World Media Festival i finalistą New York Television Festival, został z tej okazji wyprzedany do emisji w telewizji Australia , Jest oceniany do publikacji w Chorwacja s Inne kraje Ten Europejczyk.

Fantazja i przygoda fantasy Ministerstwo czasugdzie wyjątkowy patrol podróżuje do różnych momentów w historii, aby zapobiec zmianie przeszłości, można się cieszyć Wschodnia Europa Za pośrednictwem głównego płatnego kanału telewizyjnego.

w szwajcarski Można zobaczyć w otwartym zestawie Programy muzyczne Ze znakiem jakości RTVE dzięki porozumieniu zawartemu z jednym z największych szwajcarskich operatorów telewizyjnych.

Sprzedali również pakiet seriali i programów, które można zobaczyć w Brazylia W tym serial dokumentalny „Ogrody z historią” s „Dziedzictwo hiszpańskich miast dla ludzkości”sprzedany Telewizja na całym świecie. Z drugiej strony osiągnięto porozumienie w sprawie pakietu program kulinarny którym można się cieszyć Ameryka Łacińska.

Seria dla dzieciJeriel, ’Tłuszcz’’być albo nie być’ s „Gdybym był tobą” Cieszy się ogromnym zainteresowaniem i jest oceniany pod kątem akwizycji przez sieci telewizyjne Portugalia, Francja, Szwecja, Finlandia, Wielka Brytania, Holandia, Singapur i różne kraje Europy Wschodniej.

Globalne kanały RTVE

Zostaną wydani nowi kupcy Globalne kanały RTVE w Honduras, Kolumbia, Kostaryka, Gwatemala i Wenezuela.

Kanał fantasy i rozrywkowy GWIAZDKA TVE Będzie dystrybuowany przez dużego operatora regionalnego z siedzibą w Peru. Z drugiej strony kanał dla dzieci klan – klan Będzie częścią nowych ofert dystrybutorów dla Dominikana, Kolumbia, Nikaragua, Honduras, Gwatemala i Salwador.

I wreszcie kanał publiczny TVE Międzynarodowy i temat gwiazda TVE Dołączysz do nowej platformy w Republice Afrykańskiej Gwinea tropikalny od listopada.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *