Wietnam wprowadza obowiązek używania masek przez Covid-19

Papież Franciszek wzywa do piękna opartego na różnorodności wszystkich

HANOI, 8 września (PRINSA LATINA) Wietnamskie Ministerstwo Zdrowia ustanowiło dziś obowiązkowe stosowanie masek dla niektórych grup ludzi, biorąc pod uwagę wzrost zakażeń Covid-19 odnotowany w ostatnich tygodniach w tym kraju.

Osoby wykazujące objawy ostrej infekcji dróg oddechowych, które są zakażone lub podejrzewane o chorobę i udają się do miejsc publicznych dotkniętych epidemią poziomu 3 lub 4, będą musieli używać masek na twarz, a także pasażerowie, kierowcy i personel transportu publicznego i dworców kolejowych .

Warunek ten dotyczy również wszystkich osób przebywających w placówkach medycznych, na terenie czterdziestu lub pod nadzorem lekarskim, z wyjątkiem izolowanych w pojedynczych pokojach, osób z niewydolnością oddechową i dzieci poniżej piątego roku życia, a także pracowników służby zdrowia w lecznictwie centra.

pracownicy i menedżerowie w centrach handlowych i marketach; W pomieszczeniach zamkniętych, takich jak bary, kluby nocne, karaoke, salony piękności, siłownie, restauracje, kina i teatry również podlegają opodatkowaniu, podobnie jak osoby uczestniczące w imprezach masowych, portfel określony w notatce powielanej przez lokalne media.

We wczorajszym raporcie wietnamskie Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że w ciągu ostatnich 24 godzin zdiagnozowano 3878 nowych przypadków COVID-19, co jest najwyższą liczbą w ciągu ostatnich czterech miesięcy.

Wraz z wyzdrowieniem całkowita liczba pacjentów od początku epidemii wzrosła do 11 milionów, 428 tysięcy i 632, z których około 89 procent (10 milionów 252 tysiące i 898) było w stanie wyzdrowieć z choroby.

Ogłoszono również dwa zgony, zwiększając dotychczasową liczbę zgonów z powodu tej choroby do 43 125.

jcm / mpm

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.