Wirus korona żyje dziś w Hiszpanii: trzecia dawka i koniec ograniczeń | Ostatnia minuta

Wirus korona żyje dziś w Hiszpanii: trzecia dawka i koniec ograniczeń |  Ostatnia minuta

Stany Zjednoczone nakładają obowiązkowe szczepienia na firmy zatrudniające ponad 100 pracowników i pracowników służby zdrowia

Prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden ogłosił w czwartek nowe wymagania w miejscu pracy, które będą wymagać m.in. Pracownicy są szczepieni w firmach zatrudniających ponad 100 pracowników oraz w sektorze zdrowiacoś wpłynie Dwie trzecie wszystkich amerykańskich pracowników przed 4 stycznia.

Prezydent wyjaśnił w wydanym dziś w czwartek oświadczeniu, że „wybór jest prosty” „Zaszczep więcej osób lub przedłuż epidemię”., na warunkach Wirus sam nie zniknie. Szczepienia „to najlepsze wyjście z tej epidemii”.

Biden, który to zapewnił „Wolałbym, żeby zaangażowanie nie było konieczne”.Możemy tego żałować „Jest zbyt wiele osób nieszczepionych”Dlatego po dotychczasowym sukcesie tych wymagań, według słów prezydenta, Ministerstwo Pracy i Zdrowia nałożyło kolejne środki.

konkretny, „Szczepienie COVID-19 jest wymagane w przypadku firm zatrudniających 100 lub więcej pracowników”, a Pracownicy, którzy nie mają szczepieniaBędą musieli się poddać Cotygodniowe testy na koronawirusaChociaż „nikt nie powinien być zagrożony podczas szukania pomocy medycznej”, pracownicy służby zdrowia również będą musieli zostać zaszczepieni.

To są nowe wymagania Dotyczy około 100 milionów AmerykanówBiden wyjaśnił, argumentując, że obowiązkowe szczepienia są „dobre dla gospodarki”, ponieważ „nie tylko zwiększają wskaźniki szczepień, ale także pomagają ludziom wrócić do pracy”.

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *