Wirus korona żyje dziś w Hiszpanii: trzecia dawka i koniec ograniczeń | Ostatnia minuta

Od tego weekendu Melilla pozwoli na korzystanie z barów i tańców po poprawie sytuacji COVID

Ministerstwo Zdrowia Publicznego w Melilli poinformowało w piątek, że Zaczynam w ten weekend oni mogą korzystać z barów obiektów hotelarskich, takich jak bary, restauracje, puby, kluby nocne i ty potrafisz tańczyć Po poprawie danych dotyczących wirusa Corona w hiszpańskim mieście w Afryce Północnej.

Na konferencji prasowej jej właścicielka Francesca Maeso (PSOE) zaproponowała to Spożywać można zarówno przy barze, jak i przy stole. „W pierwszym przypadku należy zachować bezpieczną odległość półtora metra między każdym klientem stacjonującym w barze, a w drugim przypadku należy zachować odległość półtora metra między każdą grupą gości lub klientów” oraz szczegółowo.

Maeso, po podkreśleniu poprawy danych dla Melilli, która ma rozszerzenie Skumulowany wskaźnik infekcji wynosi 29,86 przypadków na 100,00 mieszkańców w porównaniu ze średnią krajową 53,77, zaznaczył, że od teraz jest to również dozwolone Taniec „w miejscach przygotowanych lub przeznaczonych do tego celu”Jak jest na parkiecie? „Czy na zewnątrz, czy w pomieszczeniu, zawsze używaj maski i nie biorąc ani nie nosząc żadnego napoju, tj. Zabrania się jej brania podczas tańca”.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *