Wirus koronowy żyje w Hiszpanii: szczepienia, zakończenie stanu alarmowego i ograniczeń w Madrycie | Ostatnia minuta

Wirus koronowy żyje w Hiszpanii: szczepienia, zakończenie stanu alarmowego i ograniczeń w Madrycie |  Ostatnia minuta

Mascarella, EPIS Y BATAS Wyprodukowano w Hiszpanii

Hiszpańskie Stowarzyszenie Masek, Płaszczy i Środków Ochrony Indywidualnej w Hiszpanii z siedzibą w Walencji wyznaczyło Eduardo Alonso, dyrektora generalnego Safe Ibérica, hiszpańskiej firmy specjalizującej się w produkcji środków ochrony osobistej, a wraz z epidemią zmieniły ich pracę i zaangażował się w produkcję w Hiszpanii, aby ocenić krajową pracę i produkty, aby stawić czoła przyszłym epidemiom. W naszym kraju mamy materiały. „Sektor jest gotowy, a hiszpańska firma musi przekonać rynek, że rozwiązanie jest tutaj”. Utknął po wejściu do rady dyrektorów.

Stowarzyszenie tworzą biznesmeni z różnych części Hiszpanii, którzy pracując z połową gazu, zdecydowali się w środku pandemii COVID-19 na adaptację swoich fabryk Do produkcji masek, fartuchów i środków ochrony indywidualnej (ŚOI). Rok później utworzyli własne stowarzyszenie pracodawców, aby bronić swoich praw.

Powiedział Francisco Sanchez, prezes Hiszpańskiego Stowarzyszenia Masek, Fartuchów i ŚOI.

Wśród wszystkich partnerów ich roczny obrót kumuluje się między 60 i 80 milionów euroI Każdego miesiąca produkują około 140 milionów masek – chirurgicznych i FFP2 – i tworzą 550 nowych miejsc pracy.

Obrona produkcji krajowej

Jednym z celów OEsp jest obrona interesów całego sektora poprzez reprezentowanie go w odpowiednich sprawach, dlatego zapraszają do stowarzyszenia pozostałych zatwierdzonych przedsiębiorców. „Ważne jest, aby wszyscy zjednoczyli się w obronie tego sektora, któremu grozi realne zaniknięcie. Hiszpania i Europa nie powinny w takich sytuacjach polegać na Azji. Jeśli nie ochronimy tego sektora, nie będziemy mieli zabezpieczeń, gdy będą one pilnie potrzebne. – mówi Francisco Sanchez, prezes OEsp.

Rzeczywistość Rynki takie jak Stany Zjednoczone podpisały już dekrety, aby nie polegać zbytnio na rynku azjatyckim. Hiszpański rząd powinien zrobić to samo. Powinieneś postawić na krajowy produkt zdrowotny, który okazał się reagować, gdy jest potrzebny. Powinno to uniknąć niedogodności, strat lub oszustw związanych z dostawami, takich jak te, które miały miejsce w pierwszych miesiącach pandemii ”- mówi Sanchez. Ponadto będzie to sposób na wsparcie wzrostu gospodarczego i wzrostu zatrudnienia w Hiszpanii, o czym świadczą dane z dwudziestu firm już powiązany z OEsp.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *