Władimir Putin gratuluje Rosjanom nadejścia 2022 roku tradycyjnym przesłaniem noworocznym (wideo)

Władimir Putin gratuluje Rosjanom nadejścia 2022 roku tradycyjnym przesłaniem noworocznym (wideo)

Wysłano:

31 grudnia 2021 20:53 GMT

W swoim tradycyjnym przesłaniu, najdłuższym, jakie kiedykolwiek wysłał, rosyjski prezydent ocenił rok 2021, podkreślając, że kraj stanął przed „ogromnymi wyzwaniami”, ale potrafił im sprostać dzięki solidarności i przezwyciężyć je w tym roku z godnością.

Drodzy obywatele Rosji! Drodzy przyjaciele! 2021 dobiega końca. Wkrótce czas przeniesie nas z przeszłości do przyszłości. Tak dzieje się każdego dnia, w każdej minucie i sekundzie, ale kiedy wyraźnie czujemy, że nieustanny upływ czasu to moment na powitanie nowego roku.

Oczekujemy tego jako ważnego, ważnego kamienia milowego. Teraz wszyscy jesteśmy zjednoczeni w nadziei, że nadejdą pozytywne zmiany, ale wiemy, że są one nierozerwalnie związane z wydarzeniami roku, który mamy zamiar zostawić za sobą.

Musieliśmy stawić czoła ogromnym wyzwaniom, ale nauczyliśmy się żyć w tych trudnych warunkach, rozwiązywać trudne zadania. Udało nam się to osiągnąć dzięki naszej solidarności

Kontynuowaliśmy wspólną walkę z niebezpieczną pandemią, która ogarnęła wszystkie kontynenty i nadal trwa. Ta śmiertelna choroba pochłonęła już dziesiątki tysięcy istnień ludzkich i pragnę wyrazić moje szczere wsparcie dla wszystkich, którzy stracili bliskich.

Drodzy przyjaciele! A co najważniejsze, wspólnie pokonaliśmy wszystkie trudności 2021 roku. Broniliśmy tych, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji.

Udzieliliśmy wsparcia przede wszystkim członkom starszych pokoleń, a także rodzinom z dziećmi, które reprezentują przyszłość Rosji. Ciężko i wytrwale pracowaliśmy, aby chronić nasze interesy narodowe oraz bezpieczeństwo naszego kraju i jego obywateli

Udało nam się w krótkim czasie odbudować gospodarkę i jesteśmy teraz gotowi do podejmowania strategicznych zadań rozwojowych w wielu obszarach.

Oczywiście jest jeszcze wiele problemów do rozwiązania, ale w tym roku pokonaliśmy je z godnością. W związku z tym główna zasługa należy do was, obywateli Rosji. To efekt Twojej ciężkiej pracy. Każdy na jego miejscu starał się wypełniać swój obowiązek, nie tylko robić, co mógł, ale także pomagać tym, którzy znaleźli się w bardzo trudnej sytuacji. Serdecznie dziękuję wam wszystkim!

W trudnych czasach, takich jak te, ważne jest, aby wszyscy szli naprzód w dobrym duchu, starali się urzeczywistniać swoje osobiste projekty, bez względu na to, jakie są ich osobiste projekty, oraz wnosili wkład w społeczeństwo i kraj. W momencie powitania Nowego Roku mamy nadzieję, że da nam on nowe możliwości, to szczęście będzie nam towarzyszyć, ale pod koniec dnia wiemy, że realizacja naszych planów zależy przede wszystkim od nas samych, od priorytetów ustalamy iz kim wypełniamy nasze życie oraz jak mocno i aktywnie angażujemy się w pracę, aby osiągnąć konkretne i widoczne rezultaty. Stanowią one podstawę do urzeczywistnienia naszych krajowych projektów. Głównym projektem jest poprawa samopoczucia i jakości życia ludzi. Wypełnienie tej misji wzmocni Rosję.

Tylko zjednoczeni możemy promować przyszły rozwój i dobrobyt naszego kraju

Drodzy przyjaciele, Sylwester jest pełen przyjemnych uczuć i przyjemnych myśli, z pragnieniem każdej osoby, aby pokazać swoje najlepsze cechy. I w tej otwartości i hojności tkwi istota i energia tego wspaniałego przyjęcia, kiedy tak ważne jest, aby poświęcić rodzicom uwagę i troskę, przytulić ich, jeśli są w pobliżu i powiedzieć wszystkim członkom rodziny, jak bardzo ich kochamy. Co za radość mieć miłość, dzieci, rodzinę i przyjaciół! To właśnie najwyższe wartości w dużej mierze decydują o sensie życia każdego człowieka. Wszyscy chcemy liczyć na to, że w przyszłym roku będziemy mieć zapewnione ubezpieczenie. A teraz spieszymy wyznać nasze najintymniejsze uczucia najbliższym, zwracając się do nich szczerymi słowami serdeczności i wdzięczności, na które czasem nie mamy czasu wyrazić w zgiełku codziennego życia.

To, co sprawia, że ​​Nowy Rok jest tak magiczny, to otwarcie naszych serc na wrażliwość, zaufanie, hojność i współczucie.

Bez względu na to, gdzie jesteś w tej chwili, z rodziną lub przyjaciółmi, czy na swoim ulubionym placu miejskim, najcieplejsze gratulacje słychać wszędzie. Z wielką przyjemnością łączę się z nimi wszystkimi, a szczególnie pragnę pogratulować Nowego Roku wszystkim tym, którzy obecnie wykonują swoje obowiązki zawodowe i wojskowe, zapewniając i opiekując się chorymi, pilnując lub chroniąc porządek publiczny dzięki tym profesjonaliści. Co nie przerywa pracy w transporcie, przemyśle i podstawowych usługach. W tych sektorach pracują setki tysięcy naszych rodaków: Bardzo dziękuję za odpowiedzialność, jaką okazaliście w pracy tak ważnej dla naszego kraju i naszego narodu.

Drodzy przyjaciele! Nowy Rok nadejdzie już za kilka sekund. W wielu domach, w tym w domach naszych rodaków poza Rosją, usłyszysz tradycyjne życzenie: „Szczęśliwego Nowego Roku! Wesołych Świąt!” Te proste słowa wymawiamy ze szczególnym uczuciem, ponieważ przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Moje szczere gratulacje! Oczywiście wszystkim życzę zdrowia. Jestem jednak pewien, że nie będzie można oczekiwać sukcesu w pracy, nauce, kreatywności czy osobistych hobby.

Mamy nadzieję, że w każdym domu będzie coraz więcej ciekawych wydarzeń. Często mamy nadzieję, że powstaną nowe rodziny i narodzą się dzieci. Mam nadzieję, że dorosną zdrowe, inteligentne, uczciwe i wolne

Niech miłość żyje w każdym sercu i inspiruje nas wszystkich do osiągania celów, które sobie wyznaczyliśmy i osiągania najwyższych wyżyn dla naszych bliskich i naszej jedynej wielkiej Ojczyzny.

Szczęśliwego Nowego Roku, drodzy przyjaciele! Szczęśliwego 2022 roku!

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.