Władza ustawodawcza będzie towarzyszyć planowi Maduro przekształcenia Wenezueli – Escambray

Strategia wojewody znajdzie się w rozpoczętym 5 stycznia agendzie prac legislacyjnych na lata 2024-2025.

Maduro zainspirował się Pięciu Harmoniami, a także celami Planu Ojczyzny, aby zaproponować Siedem Transformacji. (Zdjęcie: Dzwon)

Przewodniczący Zgromadzenia Narodowego (parlamentu) Wenezueli Jorge Rodriguez powiedział we wtorek, że władza ustawodawcza będzie towarzyszyć siedmiu planom transformacji przedstawionym przez prezydenta Nicolasa Maduro.

Na swoim koncie w sieci społecznościowej nigdy.

Również we wtorek drugi wiceprzewodniczący parlamentu America Pérez ogłosił, że strategia prezydenta, znana tutaj jako Plan7-T, znajdzie się w rozpoczętym 5 stycznia agendzie legislacyjnej na lata 2024-2025.

Młody ustawodawca spotkał się dziś z szefami 15 komisji stałych, aby omówić propozycję Maduro, którzy wyrazili uznanie, że będzie to podstawa do tworzenia ustaw, które będą wspierać społeczeństwo w rozwiązywaniu problemów społecznych, politycznych i gospodarczych.

Peres zapowiedział, że na następnej sesji Zgromadzenia Narodowego przedstawią na sesji plenarnej porządek obrad na bieżący rok, co „będzie etapem zwycięstwa i ożywienia gospodarczego” – czytamy w komunikacie prasowym.

Wyjaśnił, że Głowa Państwa zainspirowana pięcioma konsensusami, oprócz celów Planu Ojczyzny, zaproponowała siedem transformacji związanych z modernizacją gospodarczą, pełną niepodległością, pokojem, bezpieczeństwem i integralnością, a także korzyściami społecznymi i politycznymi reforma. Środowisko i geopolityka.

Poprzedniego dnia w swoim corocznym przesłaniu pamiątkowym i oświadczeniu skierowanym do narodu na rok 2023 przed Zgromadzeniem Narodowym Maduro zapowiedział, że siedem transformacji przyczyni się do wszechstronnego rozwoju i przekształcenia narodu w potęgę do 2030 roku.

Prezydent wskazał, że kierunki działań należy włączyć do dialogu narodowego i opracować jako jeden zespół, a następnie przyjąć jako główne porozumienie krajowe, które w nadchodzących latach doprowadzi do zdrowego, zamożnego narodu cieszącego się dobrobytem społecznym. I równość.

Transformacja gospodarcza ma na celu unowocześnienie wszelkich metod i technik wytwarzania bogactwa narodowego, co prowadzi do utrwalenia dywersyfikacji gospodarczej, w celu stworzenia nowego modelu eksportu.

Podobnie geopolityka proponuje wprowadzenie Wenezueli i jej przywództwa w nową konfigurację globalną i w ramach tego „proponujemy odbudowę integracji Ameryki Łacińskiej i Karaibów”, wzmacniając kraje BRICS (Brazylia, Rosja, Indie, Chiny i Południe Afryka).

Zwrócił także uwagę, że przyczynia się to do narodzin świata wielobiegunowego i wielocentrycznego.

You May Also Like

About the Author: Nathaniel Sarratt

"Freelance twitter buff. Typowy adwokat kawy. Czytelnik. Subtelnie czarujący przedsiębiorca. Student. Introwertyk. Zombie maniakiem."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *